Nie stój w kolejce do kiosku. Kup bilet telefonem

Nie stój w kolejce do kiosku. Kup bilet telefonem 15

Podróżujesz komunikacją miejską? Od teraz możesz skorzystać z darmowego rozwiązania, którym jest aplikacja mobilna mPay. Ceny biletów kupowanych telefonem nie różnią się od tych w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Dzięki aplikacji mPay bilet będzie można kupić o każdej porze dnia, bez konieczności stania w kolejce, szukania drobnych czy otwartego kiosku. Takie rozwiązanie oprócz w Białej Podlaskiej dostępne jest w wielu innych miastach w Polsce m.in. w Białymstoku, Lublinie, Krakowie, Łodzi i Warszawie. Aplikacja umożliwia kupowanie telefonem biletów jednorazowych.

Kupowanie biletów jest nie tylko wygodne, ale i bardzo proste. Jedyne co trzeba zrobić to uruchomić aplikację w telefonie i z listy miast wybrać Białą Podlaską. Później należy wybrać bilet jednorazowy, numer linii oraz metodę płatności. Krok ostatni to potwierdzenie zakupu kodem PIN, który każdy użytkownik ustala podczas rejestracji w mPay.

Kupno biletu oznacza jednocześnie skasowanie go. Podczas kontroli wystarczy wejść w zakładkę „Kontrola biletów”, wybrać aktywny bilet i okazać go kontrolerowi. Co ważne, można to zrobić bez połączenia z Internetem.

Aby płacić za bilety telefonem trzeba wcześniej zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami np. poprzez przelew bankowy. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o regularnych zasileniach.

Aplikacja działa na systemach Android oraz iOS. W sklepie z aplikacjami widnieje pod hasłem „mPay płatności mobilne”.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *