„Nierozłączni” na powiatowym święcie ludowym

„Nierozłączni” na powiatowym święcie ludowym 15
fot. Fortex fb

Już w niedzielę w gminie Rossosz będzie można smacznie zjeść, obejrzeć pokazy rękodzieła i występy różnych artystów. Dzieci będą miały okazję do wspólnej zabawy na dmuchanych zamkach.

Powiatowe święto ludowe, które odbędzie się w niedzielę (17 czerwca) rozpocznie się uroczystą mszą świętą za Ojczyznę w kościele pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa Męczennika w Rossoszu o godzinie 12.

Zaraz po mszy nastąpi powitanie gości przy obiekcie restauracyjno-hotelowym „Rossa” w Szeleście. Na godzinę 13.40 zaplanowano występ zespołu śpiewaczego „Zielawa”, „Rossoszaki” oraz chórku szkolnego ze szkoły w Rossoszu. Wystąpią także młodzi muzycy i soliści z powiatu bialskiego: Eryk Waszczuk i Kinga Linkiewicz.

O godzinie 14.40 zaprezentuje się kabaret „Nieśmiesznie Śmieszni”. Gwiazda wieczoru – zespół muzyczny „Fortex” zagra swój koncert o godzinie 18.30. O godzinie 19.15 odbędzie się biesiada taneczna z zespołem muzycznym „Spełnienia marzeń!”

Poza głównymi atrakcjami będzie można także obejrzeć pokaz sprzętu OSP z Gminy Rossosz i pokazy rękodzieła ludowego. Na terenie imprezy będą stoiska gastronomiczne oraz dmuchane zamki.

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *