„Niewiele Ci mogę dać” przy granicy

"Niewiele Ci mogę dać" przy granicy 15

Kolejna edycja imprezy, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem w powiecie bialskim oraz województwie lubelskim, również w tym roku zachwyci obecnością znanych osobistości ze świata muzycznego.

Do jednej z największych imprez w powiecie bialskim zostało zaledwie dwa dni. Piętnasta edycja Przeglądu Folklorystycznego „Kultura bez granic” odbędzie się już w najbliższą niedzielę (1 lipca) na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach (gm. Terespol).

Imprezę otworzy koncert brzeskiego zespołu śpiewaczego „Ramonki”, który zaplanowano na godzinę 16.  Pół godziny później przyjdzie czas na występ „Raise Dance”, czyli grupy tanecznej z Brześcia.

O 17 imprezą zawładnie białoruska i ukraińska muzyka ludowa w wykonaniu grupy „Dobryje Grajki”. Godzinę później przyjdzie czas na występ ikony polskiej muzyki pop, czyli „Grupy VOX”. O 19.30 na scenie pojawi się Kasia Moś, która reprezentowała nasz kraj podczas Konkursu Eurowizji 2017.

Nie zabraknie też lokalnych artystów. Zespół Rockowy „Hard Gock” istniejący przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach zagra swój koncert o godzinie 19.30.  Gwiazda wieczoru, legenda polskiego rocka, zespół „Perfect” rozpocznie swój występ o godzinie 21.00. Po tym koncercie odbędzie się pokaz sztucznych ogni, a następnie zagra discopolowy zespół „Power Play”. Od godziny 23.40 będzie trwała dyskoteka.

"Niewiele Ci mogę dać" przy granicy 16

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *