Nowa twarz w miejskiej spółce. Powołano zastępcę prezesa

Nowa twarz w miejskiej spółce. Powołano zastępcę prezesa 16

W Bialskich Wodociągach i Kanalizacji WOD-KAN zatrudniono wiceprezesa. Będzie on odpowiedzialny za rozwój spółki, komunikację oraz społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR).

Dzisiaj (8 lutego) rada nadzorcza spółki zadecydowała, kto będzie pełnił funkcję zastępcy prezesa. Stanowisko to obejmie Ernest Jaroszek, pochodzący z Białej Podlaskiej inżynier elektroniki i telekomunikacji, absolwent Politechniki Poznańskiej oraz wydziału inżynierii komputerowej (FEUP) Uniwersytetu w Porto (Portugalia). Tam ukończył również kurs marketingu.

Jaroszek pracował w poznańskiej firmie TALEX S.A. jako specjalista nadzoru data center, a w spółce Networks! pełnił funkcję specjalisty nadzoru sieci mobilnej. Był odpowiedzialny za nadzór i utrzymanie sieci mobilnej Orange oraz T-mobile na terenie Polski.

Nowy wiceprezes pracował również jako dyrektor ds. klientów kluczowych w firmie Combined-Sport LTD z siedzibą w Londynie. Realizował także projekty sponsoringowe dla Polskiego Związku Piłki Nożnej i firmy Lagardere Sports Poland Sp. z o.o. oraz był wydawcą magazynu biznesowego MAN o tematyce zarządzania i przedsiębiorczości.

Ernest Jaroszek od pięciu lat prowadzi własną firmę, która odpowiada za międzynarodową kampanię marketingową P4 Sp. z o.o. operatora sieci Play. Oprócz tego, również od pięciu lat we współpracy ze Szkołą Trenerów PZPN oraz bialskim Zakładem Karnym i Przedstawicielstwem Generalnym UNIQA, organizuje w Białej Podlaskiej charytatywny Supermecz.

Udostępnij!

Komentarze: 44

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Czy wcześniej było takie stanowisko? Ile będzie zarabiał ten Pan za swoją pracę i co my, mieszkańcy, będziemy z tego mieć? Starałam się być apolityczna ale już wiem na kogo nie zagłosuje w następnych wyborach.

 2. Litwiniuk spłaca długi, zatrudnił już Łysakowską, a ten gość to zięć Łysakowskiego. Fachowcem to on jest od własnego wizerunku. Ponadto, pamiętam wypowiedź Czapskiego, teraz prezesa Czapskiego, że już idzie na emeryturę i nie będzie piastował żadnych stanowisk zależnych od UM! Czuję się oszukany przez Czapskiego, czuję się oszukany przez Litwiniuka i przy następnych wyborach będę o tym pamiętał. Michał, zastępujesz jedne miernoty z klucza innymi, tyle, że twoimi. Zaakceptowałem twoje lenistwo i brak charakteru, wszystkich namawiałem do głosowania na ciebie, ale takiego rozdawnictwa stołków nie daruję, to był ostatni raz kiedy pomyliłem się co do ciebie! Przypomnę ci, że już niedługo Prima aprilis, od kilku lat to twoje święto, wiesz o co chodzi.

  1. I tak zagłosujesz na kolejnego pajaca który zrobi to samo co Dyzma Stefan czy Dyzma 2litwin. Ciemny naród plebsowy zawsze się dawał oszukiwać i będzie nadal karmiony pustymi frazesami musisz się pogodzić z tym że możesz jedynie płacić podatki i wyrażać niezadowolenie tylko na to stać was

 3. Coś mi się wydaje ,że na tych wyborach najlepiej wyszła jedna rodzina ; żona i synowa w radach nadzorczych a zięć vice Prezes !!!! Ale kasę na wybory trzeba oddać !!!! Nie jestem zazdrosna , tylko co zmieniło się w porównaniu do poprzedników !?

 4. Z ciekawosci…. Co nalezy do obowiazków wiceprezesa? Skoro wice bedzie działal to prezes nie bedzie i tak na odwrot? Moze nie jest potrzebny? A kase na cos innego…

 5. sztuczne stanowisko dla swoich-bialski wod-kan jest tak znaczącąfirma w kraju ,że az trzeba ustanowić takie stanowisko ha,ha, bedziemy bulic niemale pieniądze na tego człowieka ,kolesiostwo pierwszej wody !

 6. no z takim CV na takie stanowisko-proponuję wprowadzić Wod-Kan na giełde co najmniej londynska tylko o ile wzrosna przez to opłaty za wode i scieki?

 7. Swoim+ brawo brawo jak mnie siem podoba ta nowa stara władza hahaha czy to stanowisko jest potrzebne w naszym wodkanie ? Co będziemy propagować sprzedaż wody na rynkach europejskich ? JPRD…. Kolejny Dyzma został prezydentem ….

 8. Jest w tym miejmy nadzieję plus, w końcu ktoś młody na porządnym stanowisku. Jak da podwyżki w spółkach to ma szansę przebicia, bo Ci co tam nie pracują to myślą że się zarabia „krocie” a prawda jest inna. Ludzie pracujący nawet 20 lat mają mniejszą stawkę niż nowo przyjęci po znajomości dawnego prezydenta. A Ci co się zatrudniają to po kilku dniach odchodzą bo to jest śmiech i wyzysk za grosze.

  1. Masz rację to co oferuje bwik dla zwykłego pracownika (w niebieskim mundurku) to śmiech na sali i wyzysk, a jak poprosisz o podwyżkę to szanowne kierownictwo pokarze ci bramę z tekstem że na twoje miejsce już czekają.Prawda jest taka że ludzie którzy sobą coś reprezentują się nie liczą w tym zakladzie, za to kapusie i przydupasy są jak najbardziej szanowani. Jeżeli szukasz pracy w wodkanie zastanów się dwa razy, bo ani nie zarobisz ani nikt do ciebie i twojej pracy nie będzie miał szacunku.

 9. Jak to mówił Pan Litwiniuk? że ma być skromnie i oszczędnie? ale trzeba było powołać nowe stanowisko? wiecie dlaczego? a wiecie, kto z roznoszących pączki będzie kolejnym wiceprezesem w innej spółce?

 10. Coś mi tu nie gra. Facet ma mało lat a tyle stanowisk. Ciekawe czy on czy jego zmieniali. A tak naprawdę to chyba go widziałem jak roznosił ulotki na gitarzystę a tego w cv nie napisał. Wiem, że namierzysz mnie bo słyszałem, że byłeś dobrym gościem co hakował na byłego.

 11. o jezu, no wreszcie jakiś fachowiec od lania wody jak widać, CV to jak instrukcja obsługi supermena w języku angielskim – oczywiście dla wszystkich zrozumiała i czytelna, a przepraszam CV to jest jakoś weryfikowane przez pracodawcę, a co z wynikami ekonomicznymi i sukcesami w podanych miejscach pracy, ukończenie kursu w Portugalii to każdy student, który wyjeżdża na Erazmus może sobie wpisać do CV. Sądząc po wyglądzie to zdecydowanie dbający i swój wizerunek obywatel, dbający o atrakcyjne opakowanie. Jak słyszałem to JE Michał Litwiniuk nie preferuje osób, które w kampanii wyborczej roznosiły ulotki i tego typu zachowania. W tym przypadku tego napewno nie było. A nie ma nic o wizji rozwoju przedsiębiorstwa jaką zapewne przedstawił nowy wiceprezes, co chce osiągnąć – jaki jest jego cel, czy tylko praca utrzymująca rodzinę czy coś więcej.

 12. Każdy ma prawo do pracy. Tylko tak się zastanawiam. W spółkach zarobki nie są małe, skoro tak wielu jest chętnych. WOD-KAN, PEC , nasz szpital bialski ( nie należy wprawdzie do spółek) itd… są chyba z gumy. Tylu nowych dyrektorów i prezesów. A wynagrodzenie dla tych osób idzie od zwykłych podatników. Tylko patrzeć, i czekać, jak kolejne podwyżki za wodę, kanalizację i ciepło będą w naszym nieście. Nic przecież nie jest za darmo. Ktoś za to musi zapłacić. Już płacimy nawet za odpływ deszczu, który od dwóch przynajmniej lat, latem jest czymś wyjątkowym, bo jest susza. WOD-KAN jest tutaj na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o napływ nowych pracowników za niemałe pobory. Pan Czapski, teraz pan Jaroszek. Ceny już w naszym mieście dorównują, a nawet przewyższają te w Warszawie czy innych dużych miastach. A średnie wynagrodzenie pracowników jest chyba z najniższych w kraju. Większość emerytów i rencistów będzie mieszkańcami Białej Podlaskiej, jak tak dalej pójdzie. Czy wreszcie ktoś pomyśli o naszym mieście? Za chwilę może być już za późno!

 13. Ja jestem ciekawy co robi Pan Czapski w wod-kan i ile zarabia.
  Miał nie dawać mu stanowiska a to wszystko to samo każdy wrzuca swoich:/

 14. według mnie takie kwalifikacje w bialskiej spółce nie są nikomu potrzebne, do organizacji super meczów są inni ludzie m.in. wśród radnych miasta

 15. Wod kan na giełdę wchodzi? Zarząd jak by korporacja byli, słabo panie prezydencie, oczywiście bez konkursów, bo po co

 16. Widzę, że w mieście się poprawia. Stać Spółkę na zatrudnienie wiceprezesa. no, no bogata Spółka. Teraz jeszcze niech zatrudnią wicka w kolejnych firmach. Koledzy będą się cieszyć, rusza podział łupów

 17. Jeszcze jedna niewiadomą… Stołek Komendanta Straży Miejskiej do obsadzenia. Z tego co wiem następny kolega z boiska jest szykowany…. W pierwszym podejściu nie spełniał warunków….. Będą zmienione.

 18. Nie ma to jak chwalić się funkcją dyrektora z Londyńskiej firmy , ciekaw jestem czy ktoś to weryfikował. Firma o której mowa może i jest z Londynu , ale posiada tam jedynie wykupione wirtualne biuro . Jeżeli jesteście zainteresowani cena od 7,7 funta za miesiąc. No i tak to … chyba wolałbym zatrudnić kierownika spożywczaka z Londka Zdrój, przynajmniej pewne. Nic to trzeba sprawdzić jeszcze jak to z tą uczelnią z Portugalii było..