Nowe a już ma awarię. Ktoś zniszczył przejście dla pieszych a miasto zapłaci

Nowe a już ma awarię. Ktoś zniszczył przejście dla pieszych a miasto zapłaci 16

Od kilkunastu dni nie działa nowo wybudowane przejście dla pieszych na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Okazało się, że mógł ktoś je zniszczyć celowo przejeżdżając stalową felgą.

Do naszej redakcji wielu czytelników pisze o tym, że nowo wybudowane przejście dla pieszych przy Szkole Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej nie działa od wielu tygodni.

Co na to magistrat? – Nieprawidłowości w działaniu aktywnego przejścia dla pieszych są skutkiem niedozwolonego w tym miejscu przejazdu sprzętu ciężkiego bez osłony gumowej, np. stalowej felgi uszkodzonego koła. Spowodowało to pęknięcie korpusu żeliwnego i uszkodzenie modułów elektronicznych aktywnych punktowych elementów. Firma serwisująca potwierdziła naprawę na początku przyszłego tygodnia – mówi Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik prasowy bialskiego prezydenta

Natychmiast po zgłoszeniu przez Urząd Miasta awarii serwisant kilkukrotnie wymieniał różne elementy składowe systemu, nie mogąc odnaleźć przyczyny uszkodzenia. Po ponownym zgłoszeniu stwierdzono mechaniczne uszkodzenie aktywnych elementów odblaskowych. Tego typu uszkodzenie (mechaniczne, niewynikające z wad instalacji) nie jest objęte gwarancją, koszty naprawy poniesie miasto. – Informuję, że przejście zostanie objęte monitoringiem – dodaje rzecznik.

Nowe a już ma awarię. Ktoś zniszczył przejście dla pieszych a miasto zapłaci 17 Nowe a już ma awarię. Ktoś zniszczył przejście dla pieszych a miasto zapłaci 18

Udostępnij!

Komentarze: 13

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wydali 100 tys zl na takie gow….o. ktos niezle wzial do kieszeni bo taki badziew jest wart co nawjyzej 10tys. Nikt na metalowej feldze nie jezdzi po drogach wiec blagam i wstydu oszczedzcie. Kupiliscie badziew a firma teraz du..e wypina. Kpina.

  2. firma euro – coś tam coś tam, to jakieś dziadostwo…byle jaka lampka z chin i sterownik …2400zł ?!?! a tłumaczenie o stalowej feldze to chyba dziecko wymyśliło! ….przecież wszyscy jeździmy na stalowych felgach…bo po co kupować opony?