Nowe oblicze Biała24. Zmieniamy się dla Ciebie

Nowe oblicze Biała24. Zmieniamy się dla Ciebie 15

Przejrzysty wygląd, funkcjonalna strona na telefonach i tabletach, nowe logo i wiele innych ciekawych zmian można zobaczyć na nowej stronie Biała24. Od teraz wpisujcie krócej w swoich przeglądarkach www.bp24.pl.

Po ponad dziewięciu latach doszliśmy do wniosku, że trzeba iść z duchem czasu i zmienić wygląd strony. Na stronie pojawiła się możliwość dodawania ogłoszeń oraz ich edycja, jednak ma to związek z tym, że dany użytkownik musi być zalogowany. Większe zdjęcia, więcej artykułów. Pojawił się również nowy podział kategorii na stronie. Ma to związek z tym, że co raz więcej osób czyta portal Biała24 w powiecie bialskim. Nowe kategorie to miasto, gdzie można szukać artykułów z trzech naszych miast oraz Gminy, tam oczywiście wiadomości dotyczące określonego terenu.

Dlaczego postanowiliśmy zmienić adres strony? bp24.pl wpisuje się krócej. W rozmowach z mieszkańcami z naszego terenu często używano nazwy bp24. Teraz będzie szybko i krócej.

Co nowego jeszcze? Logotyp. Odzwierciedla on kolory już wam znane. Czyli pomarańczowy i żółty, który zapowiada świeżość i szybkość. Tacy dla Was chcemy być. Czarny i biały oczywiście neutralne kolory dla wszystkich.

Nie zapomnijcie nas polubić na naszych portalach społecznościowych. Znajdziecie nas na facebooku, instagramie czy snapchacie.

Nie spoczniemy na laurach. Wkrótce na stronie pojawi się funkcjonalny i rozbudowany katalog firm. Nie zabraknie kalendarza wydarzeń, który pozwoli Wam zaplanować sobie dzień i być przygotowanym, że na tym wydarzeniu pojawi się nasz pracownik.

Zachęcamy do kontaktu: 785 388 227 lub [email protected] – Wszystko co istotne

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. I świetnie, gratulacje Redakcjo. A obecne rozwiązanie z komentarzami mam nadzieję, że zakończy wreszcie wpisywanie tych głupawych, których nie dało się po prostu czytać.

    1. W końcu ktoś z tym porządek zrobił. Może ta ciemnota umysłowa wypisująca takie komentarze nie będzie potrafiła się zalogować lub dodać komentarza na nowej stronie 😀