Nowe spojrzenie na nowe technologie

Nowe spojrzenie na nowe technologie 15
Fot. jbmultimedia.pl

Żyjemy w czasach, gdzie nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania bez dobrodziejstw technologii mobilnych. Kompleksowe rozwiązania informatyczne i dialog edukacyjny – wszystko to na „II Bialskich Targach – Technologie IT dla edukacji”.

To spotkanie organizowane przez firmę JB Multimedia. Partnerem jest Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie. Targi rozpoczną się o godzinie 9 we wtorek (5 czerwca) w Sali Widowiskowej BCK przy ul. Brzeskiej 41 w Białej Podlaskiej. Będą obecni producenci sprzętu, oferujący swoje porady.

Nie obędzie się również bez wystąpień ekspertów o różnorodnej tematyce oraz dystrybucji materiałów reklamowych. Na miejscu będzie możliwość przetestowania technologii oraz uzyskania informacji o finansowaniu branży ze środków unijnych. Targi mają formę spotkania otwartego. Pierwsza część spotkania będzie składała się z krótkich wystąpień, a druga, która rozpocznie się o godzinie 14, jest skierowania dla nauczycieli i wykładowców oraz studentów informatyki.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *