Nowości na ekranie Merkurego

Nowości na ekranie Merkurego 15
fot. archiwum

Kino Merkury serwuje dwie premiery. Co ciekawego tym razem obejrzymy w bialskim kinie?

„Mamma Mia” to pierwsza filmowa premiera, na jaką będziemy mogli przybyć do kina. Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” – zarobiła ponad 600 milionów dolarów, więc twórcy filmu ponownie zapraszają na malowniczą wyspę Kalokairi. Ulubione postacie i muzyka zespołu ABBA w zupełnie innej odsłonie w nowym filmie.

Do oryginalnej dołączają nowi aktorzy i nowe postacie. Na ekranie zobaczymy m.in. Meryl Streep, Pierce’a Brosnana, Colina Firtha, Stellana Skarsgårda, Julie Walters, Dominica Coopera, Amandę Seyfried, Christine Baranski, Lily James, Josha Dylana, Hugh Skinnera, Jeremy’ego Irvine’a, Alexę Davies, Jessicę Keenan Wynn, Andy’ego Garcię oraz Cher.

W innym klimacie, z myślą o młodszych widzach, na ekran kina wejdzie animowana bajka „Co w trawie piszczy”.

Opowiada ona o tym, że nawet najmniejsi bohaterowie mogą przeżywać wielkie przygody. Animacja opowiada o pewnym niesfornym pasikoniku, który musi udowodnić swoim nowym przyjaciołom i ukochanej pszczółce, że nie jest takim lekkoduchem za jakiego go mają – idzie przez świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia, na cudownej łące po raz pierwszy czuje, że to jest jego miejsce na ziemi. Niestety, musi walczyć z miejscowymi podstępami, by zasłużyć na serce królowej i szacunek nowo poznanych przyjaciół.

Obie premiery wchodzą do kina w piątek (27 lipca). Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu: 83 343 28 97.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *