Nowości w Salonie Mebli Barzyńscy [REKLAMA]

20180628_175702
fot. nadesłane

Kilka dni temu w Salonie Mebli Barzyńscy, przy ul. Jana Pawła II 5 w Białej Podlaskiej otwarto nową ekspozycję mebli popularnej marki Lenart. Oryginalny sposób prezentacji przyciąga rzesze klientów, ponieważ pokazuje gotowe aranżacje całych pomieszczeń – salonów, jadali, pokoi dziecięcych i młodzieżowych, sypialni oraz przedpokoi. Wchodząc do strefy mebli Lenart można poczuć się jak w czyimś, dobrze urządzonym domu.

Poznaj meble bliżej

Strefa mebli Lenart powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów. Każdy, kto wybiera meble do swojego domu chciałby dokładnie poznać je przed zakupem – na żywo ocenić kolorystykę, dotknąć, poznać fakturę, zobaczyć ile miejsca rzeczywiście kryje się w szafce, jak domykają się drzwi szafy lub jaki sposób podnosi się stelaż łóżka. Każdy, kto odwiedzi ekspozycję może nie tylko dokładnie przyjrzeć się meblom, ale przekonać się jak one wyglądają w całkowicie wykończonych pomieszczeniach.

Przemyślane meble do małych mieszkań

Prezentowane meble zostały umieszczone w boksach o realnych kształtach i rozmiarach – są to niewielkie pokoje, salony, sypialnie, w których cenny jest każdy metr powierzchni. Cechą charakterystyczną wszystkich mebli marki Lenart jest właśnie dbałość o potrzebę oszczędzania przestrzeni. To także meble, które wyróżnia nadzwyczajna funkcjonalnosć – jeden sprzęt może pełnić kilka różnych zadań, a poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć tworząc ciekawe zestawienia. Z praktyczną wielozadaniowością idzie w parze atrakcyjny i modny design.

Wnętrza tworzone przez projektantów

Zarówno funkcjonalne meble, jak i aranżacje boksów ekspozycyjnych to efekt pracy studia projektowego marki LENART – lenART design. Pracownia od kilku lat współpracuje z młodymi absolwentami wydziałów projektowania mebli i wnętrz. Nowoczesną ekspozycję wyróżniają ciekawe meble, ergomoniczne ustawiania, a także ich otoczenie. Każda kolekcja jest prezentowana w połączeniu z najmodniejszymi kolorami i wzorami, które podkreślają jej walory.

Zainspiruj się

Marka Lenart zgodnie ze swoim hasłem opracowała meblowy „Wzór na dom”. Doradza klientom w jakim ustawieniu i jakiej kolorystyce meble na pewno będą dobrze wyglądać. Rozwiązania, które zaprezentowano w Salonie Mebli Barzyńscy można w całości przenieść do swoich domów. Można też się zainspirować, podpatrzeć – wszystkie pomieszczenia są urządzone modnie i ze smakiem, w zgodzie z aktualnymi trendami.

Komplet informacji

Innowacyjność stref mebli Lenart polega też na tym, że najważniejsze i najciekawsze funkcjonalności mebli są przedstawione na tzw. info-grafikach. Znajdują się tam szczegółowe informacje o tym, jak działa mebel, jakie ma zalety i funkcje, jak z niego korzystać. Pokazane są też wszystkie elementy kolekcji, szczegółowe wymiary oraz dostępne warianty kolorystyczne.  Dzięki temu osoby odwiedzające salon praktycznie nie potrzebują już sprzedawcy.

Strefa mebli Lenart w Salonie Mebli Barzyńscy to świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą spełnić marzenia o modnie i funkcjonalnie urządzonym domu.

Warto również odwiedzić stronę internetową salonu – www.barzynscy.pl

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *