Nowy trener na ratunek Podlasiu

Nowy trener na ratunek Podlasiu 15
Po poniedziałkowej dymisji Miłosza Storto MKS Podlasie Biała Podlaska we wtorek 17 kwietnia zatrudniło na stanowisku pierwszego trenera Tomasza Złomańczuka.
44-letni szkoleniowiec ma w swoim CV pracę z takimi klubami jak Motor Lublin czy Legion Tomaszowice. Złomańczuk już poprowadził pierwszy trening z nowymi podopiecznymi. Nowego szkoleniowca czeka zadanie wyciągnięcia Podlasia ze strefy spadkowej i utrzymanie MKS w III lidze.

Urodzony w Lublinie trener nie będzie miał wiele czasu na eksperymenty, gdyż bialczanie najbliższe kilka spotkań rozegrają co 3-4 dni. Do końca kwietnia rozegrają 4 spotkania ligowe, po czym w półfinale Pucharu Polski BOZPN zmierzą się z radzyńskimi Orlętami. Najbliższe starcie piłkarze MKS rozegrają już jutro, 18 kwietnia z Resovią. Pomimo gry u siebie na pewno nie będzie łatwo o punkty, gdyż rzeszowska drużyna prezentuje się bardzo dobrze i cały czas jest w wyścigu o awans do II ligi.

Kibice Podlasia już w środę wieczorem będą mogli stwierdzić, czy na ich ulubieńców podziałał „efekt nowej miotły”. Początek spotkania o 16.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *