O kobietach dla kobiet

O kobietach dla kobiet 16

Sejmik dla kobiet organizowany jest już po raz dziesiąty. Oprócz ważnych tematów, które zostaną poruszone na spotkaniu, na panie czeka wiele atrakcji.

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej jest organizatorem X Sejmiku Kobiet Powiatu Bialskiego. Odbędzie się on w święto wszystkich pań, czyli w piątek (8 marca) o godzinie 11 w sali konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41.

O godzinie 11 zebranych powita starosta bialski Mariusz Filipiuk, a następnie na scenie pojawi się Zespół Pieśni i Tańca “Podlasie” AWF Biała Podlaska. Na 11.40 przewidziany jest wykład na temat otyłości, który poprowadzi dietetyk Angelika Dadej oraz trener personalny i dietetyk Michał Dadej. Po godzinie 12 spotkanie uświetnią występy artystyczne bialskich artystów. Podczas pokazu kulinarnego “Frykasy z Kodnia jako produkty tradycyjne” odbędzie się degustacja konfitury marchewkowej w wykonaniu “Panien Apteczkowych” z Kodnia. O 13.10 można posłuchać wykładu o “Kobietach gospodarnych i wyjątkowych”, a zaraz po nim konkurs dla aktywnych kobiet powiatu bialskiego, czyli wszystkich uczestniczek spotkania. Na koniec wystąpi także zespół “Śpiewam, bo lubię” z Łomaz.

Podczas spotkania można będzie również zasięgnąć rad kosmetyczek,nabyć wyroby rękodzielnicze czy biżuterię.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *