O krok od tragedii. Brawurowy kierowca stracił „prawko”

O krok od tragedii. Brawurowy kierowca stracił "prawko" 15

Mężczyzna wyprzedzał na zakręcie, czym zmusił jadące z przeciwka pojazdy do gwałtownego hamowania. Podobnie musiał reagować kierowca wyprzedzanego auta. Nieopodal tego miejsca zaledwie dwa dni temu w wypadku drogowym zginęły dwie osoby.

Zdarzenie miało miejsce w miniony piątek po godzinie 15.30 na drodze wojewódzkiej nr 812 w okolicy miejscowości Kożanówka (gm. Rossosz).

– Policjanci bialskiej drogówki patrolujący tę trasę zauważyli auto, którego kierujący popełnił rażące wykroczenia. Mężczyzna nie stosując się do  obowiązujących przepisów wyprzedzał na zakręcie, nie bacząc ani na linię jednostronnie przekraczalną ani na znak niebezpieczny zakręt w lewo – informuje asp. szt. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Swoim zachowaniem do gwałtownego hamowania zmusił nie tylko kierowcę wyprzedzanego pojazdu, ale też aut jadących z naprzeciwka. Dokładnie dwa dni temu, kilkaset metrów od tego miejsca doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby.

– W rozmowie z policjantami 26-latek nie poczuwał się do winy, przyznając się do szybkiej jazdy – dodaje rzecznik. Ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania.

O krok od tragedii. Brawurowy kierowca stracił "prawko" 16

Udostępnij!

Komentarze: 18

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. I własnie o tym mówię…. KOLEŚ nie poczuwał się do winy i potwierdził szybką jazdę ?????? noszkur,..aaa przecież to jest potencjalny kolejny morderca!!!!!!! ile jeszcze musi osób zginąć żeby myślenie zmienić u tych pacanów prostaków!!!!! a poźniej kolejni idioci będą w necie bronić i pisać że o zmarłych złego słowa nie można …. nosz JPRD…. co za społeczeństwo kretyńskie……

  1. Dożywotnio zabierać prawko, jak zostanie przyłapany bez prawka to co dzień po kilka godzin oglądania zmarłych po wypadkach drogowych i praca na rzecz rodzin i ofiar w wypadkach samochodowych. Tępić chamów szos.

 2. Krótko, debilowi za kierownicą, który nawet, o zgrozo, nie poczuwa się do winy do swojej bardzo niebezpiecznej dla innych, jazdy po drodze publicznej, trzeba dożywotnio odebrać uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych, nawet rowerów… A jak kretyn nie zrozumiał swego czynu, to na bialskim placu Wolności postawić trzeba pręgierz, i delikwenta dla przykładu wybatożyć! I tak z daleko idącą większością operatorów pojazdów marki BMW, którym rozum odbiera albo zaraz po umieszczeniu się za sterami owego bolidu, lub w ogóle bezrozumnie człapają po tym świecie.

  1. czasy pręgierzy wystawianych w centrum miasta dawno mineły więc nie cofaj nas do tych czasów. Wystarczy dla pajaca zabrać prawko na 10 lat bo widocznie nie dorósł jeszcze emocjonalnie do bycia kierowcą. I każde zabranie prawka powinno być karane wysokimi grzywnami. 20k – 50k to takie kwoty powinny być a nie 1k – 5k. to żadna kara…. doopki jednego dnia tracą a drugiego się śmieją… no coż takie społeczeństwo…. i obowiązkowe upublicznienie danych osobowych

 3. Jeszcze żeby jakim dobrym nowym autem jechał . A tu Czesio w starym siepie i śrucie kozaczył , niczym sołtys furmanką buaha ha ha ha ha .

 4. wam wszyztim piszoncym powinni pozabierać dozywotnio prawka!!!!!! kazden z jeżdzi szypko ale jakoś tego nie widzi. i nie czuje pod maskom prendkości. a powinien

 5. Wszyscy znawcy w komentarzach jak zwykle
  A może tam siedzi 5 litrowe V8 i miał czy depnąć, żeby wyprzedzić te pojazdy i poprostu innni użytkownicy (niedzielni kierowcy) widzący jadące szybciej auto odrazu wpadli w panikę i uciekali na pobocze? Osobiście wolę jednego wariata na drodze który jedzie szybciej niż dwóch pacanów jadących 70 na godzinę poza terenem zabudowanym, którzy blokują całą płynność ruchu

  1. Dokładnie mam 360 koni i codziennie wyprzedzam na liniach ciągłych i nigdy żadnych zagrożeń nie było. Fachowcy z citroenow i innych samochodopodnych wypowiadają się na tematy o których nie mają pojęcia. Do kościoła i z powrotem do tego się nadajecie

  2. Co nie zmienia faktu ze wyprzedzający jest debilem. Poczekałby 10sekund i przycisnął by te 5litrów V8 troche później i by obeszło się bez utraty prawka. Nie mówie też, że nie masz racji co do ludzi co jeżdzą 60km/h po za terenem zabudowanym – im też powinni zabierać prawo jazdy skoro boją się prowadzić samochód.

   1. z takim myśleniem musisz być albo ofiarą w porę nie wyciągnięto JANUSZOWEGO wawrzona albo kolejną ofiarą pękniętej JANUSZOWEJ gumy….