O literaturze i zwierzętach

O literaturze i zwierzętach 16

Młodzi także lubią książki. Będzie można podyskutować o literaturze z członkami Młodzieżowego Klubu Dyskusyjnego „Księgołap”.

W najbliższy piątek (31 stycznia) o godzinie 16 w Bibliotece Barwnej w Białej Podlaskiej odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki „Księgołap”. Dyskusja będzie toczyła się wokół zwierząt w literaturze.

Wstęp jest bezpłatny.

O literaturze i zwierzętach 17

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Barwna to zeszła na psy.
    Kiedyś to tam się działo. Były spotkania, imprezy dla dzieci. Syn do dziś wspomina mecze piłkarskie w parku. Ale komuś to nie odpowiadało, lepiej nie robić nic. Pracownicy którzy tworzyli klimat barwnej zostali zwolnieni lub zmuszeni do odejścia. Ciekawe komu przeszkadzało coś co działało dobrze i trzeba było zepsuć? Ko tam jest taki psujem? Że z urzędu miasta nikt tego nie widzi, ale przecież tam za samo przychodzenie do pracy płacą.

  2. PSławomir ma całkowitą rację. Maluczcy ludzie leczący kompleksy niszczą instytucję, która w ciągu ostatnich lat wybiła się z nudnej zatęchhłej biblioteki na pełne życia centrum kulturalno-oświatowe. Smuci fakt, że są to ludzie młodzi, zdawałoby się dobrze wykształceni… Niemający, niestety, za grosz wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu środowiska pracy, kulturze organizacji. Szkoda Barwnej i najmłodszych czytelników.