Obronił napadniętą osobę poza służbą

Obronił napadniętą osobę poza służbą 16

Będący w czasie wolnym od służby funkcjonariusz z Nadbużańskiego Oddziału SG, obronił napadniętą osobę oraz zdołał obezwładnić uzbrojonych napastników.

– Do zdarzenia doszło 1 listopada w Białej Podlaskiej, na jednej ze stacji paliw. Funkcjonariusz SG z Placówki w Terespolu, był świadkiem napaści na bezbronną osobę przez dwóch uzbrojonych napastników. Mundurowy, wykazując właściwą postawę obywatelską, stanął w obronie napadniętej osoby. Wezwał dwóch mężczyzn, uzbrojonych w pałkę teleskopową oraz nóż, do zachowania zgodnego z prawem i odstąpienia od napaści – informuje Dariusz Siennicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Napastnicy nie zareagowali na jego wezwanie, wobec czego funkcjonariusz sprawnie obezwładnił obu mężczyzn i wezwał na miejsce policyjny patrol.

Dalsze czynności w przedmiotowej sprawie prowadzą już funkcjonariusze Policji z Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 12

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. No jak to jak? Poprosił ich 😂😂😂 przecież wiadomo że jak ktoś się pala posiłkuje czy nożem to żaden z niego zawodnik i zazwyczaj są jednostrzalowcami

  1. Nie zapominajcie że w służbach mundurowych nagradza się nie tych, którzy na to zasłużyli, ale tych, którzy ze sprawą nie mają nic wspólnego.

  2. do wszystkich, którzy piszą o awansie dla f-sza. Gwiazdka więcej to jest jakieś 20 zł więcej do wypłaty. Nisko sobie cenicie odwagę i narażanie własnego życia i zdrowia.