Obywatelskie zatrzymanie. Bialczanin ujął nietrzeźwego kierowcę

Obywatelskie zatrzymanie. Bialczanin ujął nietrzeźwego kierowcę 16

Mieszkaniec Białej Podlaskiej wykazał się postawą godną naśladowania. Mężczyzna zajechał drogę pijanemu kierowcy i zabrał mu kluczyki.

Wczoraj po godzinie 17 policja otrzymała zgłoszenie od mieszkańca Białej Podlaskiej, że na ulicy Aliny Fedorowicz zatrzymał kierowcę, który jechał „na podwójnym gazie”.

– Zgłaszający jadąc wcześniej za volkswagenem zauważył dziwne zachowanie kierującego, który jechał „wężykiem”. Wszystko wskazywało na to, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec Białej Podlaskiej zajechał drogę kierowcy volkswagena, uniemożliwiając mu dalszą jazdę – wyjaśnia kom. Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy.

Mężczyzna zabrał kluczyki pijanemu kierowcy i powiadomił policję. Okazało się, że za kierownicą auta siedział 52-latek z powiatu sieradzkiego. Miał on ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. 52-latek wkrótce usłyszy zarzuty kierowania samochodem pod wpływem alkoholu.

 

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. no rzeczywiście na fedorowicz to zagrożenie sprawiał niesamowite…. strażnik teksasu i szeryf powiatu hahaha

    1. Też jeździsz na bani i bronisz takich jak ty? Poza tym to było na Armii Krajowej a nie Fedorowicz, wiem bo widziałem a taki parch pijany to nawet na parkingu zagrożenie stwarza.

  2. Jeb.ć konfidenta. Zeby tak stał w wodzie i pić prosił . Obyś spotkał na swojej drodze taką samą ku.we jak ty

    1. Do tych wszystkich którzy piszą te głupoty, pewnie byście czekali żeby kogoś zabił a może to byłby ktoś z rodziny lub znajomych zastanówcie się mało macie przykładów – całe rodziny giną przez pijanych kierowców

  3. Do wszystkich broniących potencjalnego pijanego bandyty…..a jak by tak jakiegoś dzieciaka tak potrącił to tez byście go bronili???? Przecież to jest młode osiedle i tam pełno jest dzieci. BRAWO DLA CZŁOWIEKA co zatrzymał tego menela.

  4. Te wściekłe komentarze piszą ci którzy uważają że po dwóch czy trzech piwkach to nie problem wyparuje przez skórę Brawo dla tego pana postawy