„Oceanik” już po remoncie. Do niedzieli bilety za symboliczną złotówkę

„Oceanik” już po remoncie. Do niedzieli bilety za symboliczną złotówkę 16

Międzyrzecka pływalnia przeszła gruntowną modernizację. Mieszkańcy przez najbliższe dni będą mogli przyjść na basen płacąc za bilet tylko 1 zł. Promocyjna cena obowiązuje do końca tygodnia.

W ramach inwestycji realizowanej przy wsparciu unijnym w „Oceaniku” zostały wymienione płytki oraz podwieszany sufit. Nowy blask zyskało również całe zaplecze oraz sanitariaty. Ponadto pojawiły się nowe liny oraz słupki startowe, a także drabinki basenowe, ławki, suszarki oraz wieża ratownicza i odkurzacz basenowy. Z kolei dzięki zamontowanemu podnośnikowi basenowemu z wózkiem, z obiektu bez problemów mogą skorzystać osoby niepełnosprawne.

„Oceanik” zmienił się nie tylko w środku, ale też na zewnątrz. Obiekt został ocieplony, oświetlenie zostało wymienione na ledowe oraz pojawiły się nowe okna i drzwi. Zainstalowano również urządzenia fotowoltaiczne i pompy ciepła.

Na basen można wybrać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 22, a w weekendy od 8 do 22. Do niedzieli (3 lutego) bilet wstępu na pływalnię będzie kosztował tylko 1 zł. Tylko dziś wyjątkowo basen będzie otwarty do godziny 23.

ZOBACZ TAKŻE: Cennik

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *