Odchodzi dyrektor Oleński

Odchodzi dyrektor Oleński 16
Fot. WSS Biała Podlaska

Dotarliśmy do informacji, że dziś Dariusz Oleński, długoletni dyrektor szpitala zrezygnował z funkcji. Przypomnijmy, że szpital notował pod jego rządami wysokie miejsca w rankingach. 

Dziś, jak się dowiedzieliśmy Dariusz Oleński, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej zrezygnował z funkcji ze względów osobistych.

Bialski szpital podlega pod Urząd Marszałkowski  w Lublinie. W listopadzie władza w województwie się zmieniła. Obecnie rządzi Prawo i Sprawiedliwość. M.in. po zmianie władzy zastępcą dyrektora szpitala został Adam Chodziński i to on jest wymieniany najczęściej jako następca Oleńskiego.

Sprawie będziemy się przyglądać.

 

 

 

Udostępnij!

Komentarze: 23

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Dziadostwo, zniszczą szpital jak stadninę w Janowie Podlaskim. Chuodziński nie nadaje się do niczego, noenpotrsfil żadnej inwestycji skończyć A nawet zacząć jak stadion czy karuzela.

    1. Co za chamowata odpowiedź. Do szpitala to idę leczyć się, a nie oglądać budynek. Niczego innego w tym szpitalu nie ma.

 2. Bardzo dobrze, w koncu jakieś pozytywne zmiany i być może swieże spojrzenie na zarządzanie – na przykład zorientowanie na pacjenta, nie na rankingi i nagrody.

 3. budynki ładne ale podejście do pacjenta i trafność diagnoz zdecydowanie nie zasługuje na żadne nagrody

 4. Cieszę się, że odchodzi nie szanował pracowników. Liczyły się tylko liczby, zyski i nagrody, a nie człowiek. Otwieram szampana !!!!

 5. Człowiekiem się jest a dyrektorem się bywa. Jak to dziś pięknie brzmi. Ciekawe jak Pan się teraz czuje????

 6. Coś mi się wydaje, że lizusostwo bp24 na kilka dni przed wyborami dopiero nabiera tempa (wg. Viceprezydenta- tępa). Ja słyszałem, że na dyrektora ma przyjść Rysiek z Klanu.

 7. Super wiadomość, że Adam Chodziński zostanie dyrektorem, bardzo pracowity i z dużą kulturą osobistą człowiek, i jestem pewien, że sobie doskonale poradzi w nowej roli.

 8. PISowski walec znjszczy szpital. Czego się dotkną to niszczą . Już kodeks karny co uchwalili w pośpiech to bubel prawny.

 9. Pewnie Litwiniuk stworzy jakieś nowe stanowisko, przecież jeszcze nie spłacił się SLD (tylko Nowak w radzie nadzorczej)! Co to będzie? Pewnie nadprezes lub naddurektor np. W Wod-kanie? Tam czeka jego promotor Czapski.

 10. Mnie z zawału wyciągnęli bardzo sprawnie, i zaćmę zoperowali też pięknie .. Moim zdaniem to dobry szpital. A Oleński to fenomen, większość szpitali ma zadłużenia – a bialski nie. Cytując klasyków 🙂 – można? Można!

 11. to był najlepszy dyrektor jaki mógł być. Zrobił bardzo dużo dla szpitala, jeśli ktoś jest ślepy lub chce być ślepym, to tego nie zobaczy. A teraz , no cóż. jeśli zostanie dyrektorem ten co :”często choruje” to życzę zdrowia naszym mieszkańcom

 12. stała się rzecz po prostu niedopuszczalna, ale otworzyła się szans na stanowisko viceprezydenta miasta, p.prezydencie Litwiniuk jest to szansa na udane inwestycje i rozwój miasta, szpitala w naszym mieście zazdroszczą nam ościenne regiony i to jest niezaprzeczalny fakt

 13. jest człowiekiem z dużą wiedzą i zaangażowaniem, dużo wymaga od siebie i od innych, szkoda. Kimkolwiek by nie był następca, będzie miał dużo pracy, aby utrzymać poziom