Odebrali złote i diamentowe pióra

Odebrali złote i diamentowe pióra 16

Prezydent Michał Litwiniuk wręczył uczniom bialskich szkół wyjątkowe wyróżnienia. Złote i diamentowe pióra odebrały osoby, które w mijającym roku szkolnym odniosły szczególne sukcesy w nauce.

Nagrody Prezydenta Miasta Biała Podlaska powędrowały do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szansę na takie wyróżnienie mieli wybitni uczniowie posiadający wysoką średnią, wzorowe zachowanie, a także sukcesy w ogólnopolskich olimpiadach i konkursach.

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Złote Pióro”:

Szkoły podstawowe:
1. Michał Pawluczuk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Brzóski
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
2. Ryszard Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
3. Filip Oczkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
4. Jakub Bagiński – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
5. Zofia Sudewicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
6. Karolina Zieniuk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
7. Anna Szeptycka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
8. Nina Kossowska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
9. Emilia Zajączkowska-Stadnicka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich
Lotników Podlasia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
10. Jakub Krawczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
11. Zuzanna Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
12. Michał Tomaszewski – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4
13. Jakub Teodorczuk – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
14. Bartosz Bahonko – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
15. Mikołaj Mateusz Płuciś – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej
16. Piotr Jaroszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
17. Maria Mich – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego
18. Filip Lewtak – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
19. Maciej Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
20. Hanna Sadowska – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
21. Hanna Bożena Hordjewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
22. Maciej Migasiuk – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
23. Filip Domański – Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Kochanowskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
24. Bartosz Hołownia – Szkoła Podstawowa nr 6
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
25. Patrycja Zakrzewska – Szkoła Podstawowa nr 6
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Adama Mickiewicza
26. Maria Dmochowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
27. Karolina Maria Danieluk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
28. Aleksandra Chomiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
29. Ewa Regina Ciejpa-Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi
Królowej w Zespole Szkół
30. Aleksandra Gałabuda – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
31. Joanna Maruszak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
32. Paweł Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
33. Kamila Mańko – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
34. Wanda Pajczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
35. Maja Stefaniuk – – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
36. Oliwia Brzezińska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
37. Martyna Agnieszka Chalimoniuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi
Królowej w Zespole Szkół
38. Bartłomiej Gała – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
39. Daria Jaskros – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
40. Magdalena Klimaszewska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
41. Bartłomiej Kobiałka – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
42. Amelia Maria Kopania – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
43. Karol Kownacki – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
44. Natalia Marczyńska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
45. Wojciech Mikołajczak – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
46. Krzysztof Onyszczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
47. Aleksandra Pachucka – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
48. Łukasz Panasiuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
49. Alicja Zuzanna Piaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
50. Maja Romanowicz – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
51. Katarzyna Sawtyruk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
52. Zuzanna Usztwant – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
53. Agnieszka Amelia Wieliczuk – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
54. Martyna Róża Żukowska – Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej
w Zespole Szkół
55. Dawid Męczyński – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
56. Tymoteusz Jakimiuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
57. Patrycja Czebreszuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
58. Maria Kraciuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
59. Aleksandra Chmiel – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
60. Teresa Anna Jaszczuk – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida
61. Maria Dorota Barszcz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Cypriana Norwida

Gimnazja:
1. Jakub Kulicki – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
2. Nikodem Tomoszuk – Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika
3. Marta Maria Chrząszcz – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
4. Natalia Gabriela Drąg – Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Emilii Plater
5. Michał Piwoński – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
6. Bartłomiej Sienkiewicz – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
7. Łukasz Pyrka – Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi
8. Zuzanna Ewa Fiedosiuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
9. Julia Harwacka – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
10. Aleksandra Hryciuk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
11. Julia Kozik – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
12. Damian Bartłomiej Łozak – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
13. Grzegorz Lustyk – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
14. Martyna Szendel – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
15. Paweł Wyrodek – Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół
16. Miłosz Morozow – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
17. Mateusz Jakub Winiarek – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida
18. Mateusz Miraszewski – Katolickie Gimnazjum im. Cypriana Norwida

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. Adam Matysiak – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
2. Anna Maria Kacik – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
3. Amelia Michaluk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
4. Maja Koczkodaj – II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater
5. Klaudia Wioletta Małyszko – Zespół Szkół Zawodowych nr 1
im. Komisji Edukacji Narodowej
6. Izabela Kalinowska- Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
7. Aleksandra Guz – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej 8. Dawid Ustymowicz – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury
9. Paulina Hawryluk – Akademickie Liceum Ogólnokształcące PSW
im. Papieża Jana Pawła II

Nagroda Prezydenta Miasta Biała Podlaska „Diamentowe Pióro”:

1. Eryk Wilhelm Kowalewicz – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
2. Mateusz Kasprowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego
3. Ina Stefaniuk – I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *