Odkryj kolczyki wysadzane kamieniami szlachetnymi. Niezastąpione do wieczorowej stylizacji

Odkryj kolczyki wysadzane kamieniami szlachetnymi. Niezastąpione do wieczorowej stylizacji 15

Kiedy szykuje się wielkie wyjście, sama kreacja to nie wszystko. Dla pełnego efektu warto pomyśleć również o dodatkach – tych małych, ale starannie dopasowanych. Jedną z ozdób, o których nigdy nie powinno się zapominać, są kolczyki. W przypadku wyjątkowej okazji, ich dobór ma szczególnie duże znaczenie. W tym wpisie podpowiadamy, jaka biżuteria do uszu sprawdzi się do wieczorowej sukni: eleganckiej, a zarazem czarującej. Zapraszamy do lektury!

 

Sięgnij po wartościowe kamienie jubilerskie. Które najbardziej pasują do uszu?

 

Ozdoby noszone w płatkach uszu powinny być efektowne, a jednocześnie niezbyt nachalne. Ich zadania to: delikatnie podkreślić całokształt stylizacji oraz zaakcentować kształt kobiecej twarzy. W sklepach coraz trudniej znaleźć kolczyki srebrne wysadzane kamieniami szlachetnymi. Zwłaszcza te, które zostały zaprojektowane i wykonane z pasją do sztuki jubilerskiej. Tego rodzaju projekty są dostępne wyłącznie w wybranych miejscach, jak sklep TopSilver oferujący kolczyki na zamówienie. Niespotykane kombinacje i połączenia, które w efekcie zyskują zjawiskową formę, to codzienność dla jubilerów projektujących biżuterię TopSilver. Podstawą każdej realizacji są kamienie, najczęściej szlachetne. Jednak nie wszystkie z nich prezentują się w uszach równie efektownie. Które z kamieni stylowo podkreślą urodę, wydobywając blask z wieczorowej stylizacji? Pierwszą nasuwającą się odpowiedzią są rubiny – krwistoczerwone minerały, symbolizujące namiętność. Kolczyki wzbogacone w te romantyczne, wyróżniające się kamienie będą nie tylko oryginalne, ale też nad wyraz zmysłowe. Oczywiście lista minerałów, które perfekcyjnie pasują do uszu, nie kończy się na jednej propozycji. To także szafiry, akwamaryny, szmaragdy, perły, topazy i, jak można się domyślić, zjawiskowe diamenty.

 

Srebrne kolczyki na specjalną okazję? Pod warunkiem, że są wysadzane kamieniami!

 

Aby efektownie podkreślić wieczorową kreację, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jej krój oraz kolor. Pamiętajmy, że biżuteria ma na celu akcentować to, co najpiękniejsze w stylizacji. Dlatego zwyczajne srebrne kolczyki to trochę za mało. Zdecydowanie bardziej polecamy założyć ozdoby, w których osadzono kolorowy kamień szlachetny. Sklep TopSilver oferuje pokaźny wybór bogato zdobionych i misternie wykonanych kolczyków, doskonale wpisujących się w charakter eleganckiego przyjęcia. Każdy, kto chciałby uzupełnić swoją prywatną kolekcję w kolczyki srebrne o nietypowym kształcie, powinien zajrzeć na stronę sklepu i wybrać ozdobę dla siebie. Jednak zainteresowanych musimy przestrzec – wybór biżuterii na wyjątkowe okazje od TopSilver jest na tyle duży, że można mieć problem ze zdecydowaniem się na jedną parę kolczyków. Bardzo prawdopodobne więc, że zaopatrując się tam w biżuterię na wieczór, nie skończy się na małych zakupach. Zapraszamy!

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *