Odwiedź Multicentrum i zrób własną mini szklarnię

Odwiedź Multicentrum i zrób własną mini szklarnię 16

Z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi w bialskim Multicentrum zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Możliwość wyhodowania własnej rośliny to tylko jedna z atrakcji, jakie czekają na uczestników.

Wydarzenie zaplanowano na czwartek 25 kwietnia w godzinach od 16 do 17.30. Multicentrum w Białej Podlaskiej we współpracy z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej przeprowadzi zajęcia pod hasłem „Czyste powietrze – zdrowy wybór”. Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się na temat wpływu jakości powietrza na zdrowie oraz poznają działania, jakie podejmuje się by zmniejszyć emisję szkodliwych zanieczyszczeń do atmosfery.

Ponadto każdy będzie mógł wysłuchać prezentacji pracownika PEC, obejrzeć eksperymenty z powietrzem oraz stworzyć mini szklarnię do hodowli własnej rośliny. Oprócz tego na uczestników czekają gry i interaktywne quizy na tablicy multimedialnej. Na zajęcia obowiązują zapisy, które przyjmowane są osobiście lub telefonicznie pod numerem 83 341-60-17. Organizatorzy zachęcają, by tego dnia przyjść ubranym na zielono.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *