Odzyskali Subaru warte 60 tysięcy

Odzyskali Subaru warte 60 tysięcy 15

Sprawne działania i współpraca policjantów z różnych regionów pozwoliły na odzyskanie auta skradzionego w Białej Podlaskiej. Sprawcy grozi 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek (10 września) nad ranem dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o kradzieży auta marki Subaru wartego 60 tysięcy złotych. Pokrzywdzona relacjonowała, że widziała odjeżdżające auto, a gdy pobiegła do domu po kluczyki do drugiego samochodu sprawcy zniknęli jej z oczu.

– Praca funkcjonariuszy z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy oraz policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pozwoliła na ustalenie personaliów mężczyzny podejrzewanego o dokonanie tego czynu. W działaniach wspierali ich też policjanci z poznańskiej komendy – nadmienia Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej komendy.

Podejrzanego 35-letniego mieszkańca Poznania zatrzymano. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony pojazd, który ukryty był na terenie powiatu obornickiego.

Mężczyźnie postawiono zarzuty i zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z przepisami grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Odzyskali Subaru warte 60 tysięcy 16

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *