Oglądaj miasto z kajaku

Oglądaj miasto z kajaku 16

Już w najbliższy weekend będzie można przeżyć kajakową przygodę ze Stowarzyszeniem Rozwoju Miejscowości Studzianka. Odbędą się dwa spływy kajakowe – Zielawą i Krzną.

Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza do wzięcia udziału w rodzinnym spływie kajakowym rzeką Zielawą z Łomaz do Dokudowa. Start usytuowany będzie na Zarzece przy ulicy Sportowej i wystartuje w sobotę (16 maja) o godzinie 16. Koszt uczestnictwa wynosi 30 złotych od osoby i obejmuje miejsce w kajaku dwuosobowym z kapokiem i wiosłem, ubezpieczenie i pamiątkowy znaczek. Dojazd i powrót odbywał się będzie we własnym zakresie.

W niedzielę (17 maja) również odbędzie się spływ. Tym razem Krzną z Porosiuk do Sielczyka. Rozpocznie się o godzinie 10 na przystani w Porosiukach. Koszt udziału w tym wydarzeniu to 40 złotych od osoby. Dzieci mogą liczyć na zniżki. W cenę wliczony jest dowóz kajaków, miejsce w kajaku, wiosło, kapoki, ubezpieczenie i pamiątkowy dyplom dla zainteresowanych.

Na spływy można zapisać się mailowo pod adresem [email protected] poprzez stronę stowarzyszenia na Facebooku lub telefonicznie pod numerem 501 266 672. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *