Elektronik - automatyk (Pronar Sp. z o.o. Fabryka Maszyn Komunalnych w Siemiatyczach)

 Zatrudnię / Opublikowano 6 dni temu / 34 wyświetleń

W związku ze wzrostem produkcji Pronar Sp. z o.o. w Narwi, Fabryka w Siemiatyczach zatrudni  2 osoby na stanowisko: Elektronik – automatyk

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych maszyn na podstawie schematów elektrycznych,

  • Łączenie szaf sterowniczych,
  • Prowadzenie tras kablowych,
  • Montaż i podłączanie wiązek silnikowych,
  • Aktywny udział w uruchomieniach maszyn w siedzibie firmy,
  • Wsparcie procesu produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o specjalności elektryk, elektromechanik,           mechatronik, automatyk,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego,
  • Praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników,          czujników, silników itp.
  • Praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi,
  • Umiejętność wykonywania montażu mechanicznego,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja,
  • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność, zaangażowanie.

Oferowane warunki:

  • Praca w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w trakcie rozmowy    rekrutacyjnej),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Stołówka zakładowa,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Informacje kontaktowe

17-300 Siemiatycze, ul. Armii Krajowej 41 509 398 316 *****