PK Media przyjmie stażystę na stanowisko "Drukarz / Pomoc Drukarza"

 Zatrudnię / Opublikowano 5 dni temu / 36 wyświetleń

PK Media – producent luster, dystrybutor szkła i kominków oraz drukarnia wielkoformatowa, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni lub przyjmie stażystę na stanowisko:

Drukarz / Pomoc Drukarza

Biała Podlaska, ul. Handlowa 3

Zadania:

  • przygotowywanie materiałów do druku;
  • druk wielkoformatowy ploterami drukującymi;
  • obsługa frezarki CNC;
  • sitodruk (obsługa linii od przygotowania sita do wydruku);
  • sublimacja;

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć uczenia się;
  • wykształcenie min. średnie;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • odpowiedzialność i rzetelność;
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność;
  • wysoka kultura osobista;
  • mile widziana znajomość branży.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji – CV – na adres e-mail: [email protected] W tytule wiadomości prosimy o podanie stanowiska „Drukarz”.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje kontaktowe

Handlowa 3, 21-500 Biała Podlaska 606985489 ***** http://www.pkmedia.com.pl