PK Media przyjmie stażystę na stanowisko "Przedstawiciel Handlowy"

 Zatrudnię / Opublikowano 5 dni temu / 19 wyświetleń

PK Media – producent luster, dystrybutor szkła i kominków oraz drukarnia wielkoformatowa, w związku z dynamicznym rozwojem przyjmie stażystę na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Biała Podlaska, ul. Handlowa 3

Zadania:
– obsługa klienta odwiedzającego punkt handlowy;
– zdalna obsługa klienta (internet, telefon);
– wystawianie faktur oraz paragonów;
– tworzenie ofert cenowych;
– pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
– wykształcenie minimum średnie;
– obsługa komputera oraz urządzeń biurowych;
– odpowiedzialność i rzetelność;
– łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
– dobra organizacja pracy;
– samodzielność;
– wysoka kultura osobista;
– prawo jazdy kat. B.

Mile widziana znajomość branży.

Oferujemy:
– pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
– atrakcyjny system wynagrodzeń;
– możliwość rozwoju zawodowego;
– stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji – CV – na adres e-mail: [email protected]

Prosimy przy wysyłaniu CV zawrzeć dopisek „Przedstawiciel Handlowy”.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje kontaktowe

Handlowa 3, 21-500 Biała Podlaska 606985489 ***** http://www.pkmedia.com.pl