Ognisko zachorowań w zakładach mięsnych. Zamykają bank

Ognisko zachorowań w zakładach mięsnych. Zamykają bank 16

Jak się okazuje jednym z wczorajszych ognisk zachorowań są zakłady mięsne mieszczące się na terenie powiatu bialskiego. W innej miejscowości zamknięty został bank oraz sklep. 

Na terenie powiatu bialskiego to piąte ognisko koronawirusa. Tym razem jest ono w zakładach mięsnych w Horbowie. Obecnie jest tam 16 przypadków zakażeń wśród pracowników. Inne przypadki z wczoraj dotyczą osób, które zostały poddane kwarantannie granicznej. W Piszczacu zaś został zamknięty bank, gdyż wśród osób zakażonych są pracownicy. Nieczynny jest również lokalny sklep. Pozostałe osoby, które zostały wykryte pochodzą z ognisk w Środowiskowym Domem Samopomocy w Kodniu, Nadbużańskim Oddziałem Straży Granicznej w Terespolu, Powiatowym Urzędem Pracy w Białej Podlaskiej oraz kościołem w gminie Piszczac. 

 

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Przejeżdżałem przez Piszczac jakiś czas temu nie zauważyłem aby ludzie tam mieszkający stosowali się do obostrzeń związanych z Covid 19 . Piszczac stan umysłu?

  2. Powinieneś mieć kwarantannę jeśli tam byłeś. Ale przecież obostrzenia dotyczą wszystkich oprócz ciebie.

    1. Potrafisz czytać ze zrozumieniem ? Jeśli przejeżdżał nie wysiadając z aut, to niby dlaczego ma być na kwarantannie ?

  3. To może ty jesteś szambiarzem a nie kurierem jak dowozisz gówna z neta. Pewnie nie wiesz ale Piszczac posiada kanalizację więc coś kręcisz a na domiar złego jeszcze ci opon nie poprzebijali . Mamy własnego szambiarza zacny to człowiek choć ksywka uboga ,,chudy”