Okradł własną siostrę

Okradł własną siostrę 15
W Terespolu mężczyzna został zatrzymany i oskarżony o kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Jak ustalili kryminalni, 29-latek włamywał się do kasetki własnej siostry, gdzie znajdowały się kilkadziesiąt kolekcjonerskich monet, zegarki, sztabki złota i złotą biżuterię o łącznej wartości prawie 90 tys. zł.
W minioną niedzielę kobieta zgłosiła się do terespolskiego komisariatu powiadomiając policję o kradziezy. Oznajmiła, że ze znajdującej się w jej mieszkaniu metalowej kasetki należącej do jej córki ktoś ukradł ponad pięćdziesiąt kolekcjonerskich monet, kilka sztabek złota, zegarki i złotą biżuterię. Zawartość kasetki została oszacowana na kwotę niemalże 90 tys. zł.

Kryminalni z Terespola bardzo szybko ustalili, że związek z przestępstwem może mieć syn zgłaszającej. Dzięki intensywnym czynnościom policjantów już następnego dnia 29-latkek z Terespola został zatrzymany . Mężczyzna się przyznał, że w styczniu tego roku znalazł w mieszkaniu klucz do metalowej kasetki. Przez następne dwa miesiące systematycznie kradł kosztowności i sprzedawał w bialskich lombardach. Uzyskane w ten sposób pieniądze wydawał na rozrywkowe życie i alkohol.

Przedwczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Białej Podlaskiej 29-latek został oskaeżony o kradzież z włamaniem w warunkach recydywy. Mężczyznie grozi do 15 lat pozbawienia wolności. Okazało się, że 29-latek jest dobrze znany terespolskim policjantom. Był wielokrotnie karany za włamania i kradzieże. Obecnie policjanci z Terespola pracują nad odzyskaniem kosztowności.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *