Okradli kolegę gdy ten był w areszcie

Okradli kolegę gdy ten był w areszcie 16

Zarzut kradzieży sprzętu elektronicznego, piły spalinowej, dokumentów, karty bankomatowej i pieniędzy usłyszało wczoraj dwóch 33-latków z Białej Podlaskiej. Łupem mężczyzn padło mienie o łącznej wartości ponad 2300 złotych.

W ubiegłym tygodniu do komendy zgłosił się mieszkaniec Białej Podlaskiej i poinformował, że okradziono jego mieszkanie. – Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że do kradzieży doszło w trakcie jego pobytu w policyjnym areszcie w związku z incydentem, który miał miejsce właśnie w jego mieszkaniu. Łupem złodziei padł sprzęt elektroniczny w postaci czterech wzmacniaczy i modulatora, piła spalinowa, dokumenty, karta bankomatowa oraz pieniądze. Zgłaszający oszacował poniesione straty na kwotę ponad 2000 złotych – informuje Wojciech Lesiuk z KMP Biała Podlaska

Nad sprawą zaczęli pracować policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Wczoraj zatrzymali dwóch 33-latków z Białej Podlaskiej mogących mieć związek z kradzieżą. Okazało się, że są oni kolegami pokrzywdzonego.

Mężczyźni usłyszeli już zarzut kradzieży, do popełnienia którego przyznali się. Potwierdzili, że okradli mieszkanie kolegi, wykorzystując fakt, że został on zatrzymany przez Policję. Policjantom udało się odzyskać większość skradzionego mienia.

Okradli kolegę gdy ten był w areszcie 17

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *