Olimpia powalczy o awans

Olimpia powalczy o awans 15
Dzisiaj juniorzy młodsi rozpoczną rywalizację w ramach 1/8 Finału Mistrzostw Polski. Na fanów szczypiorniaka czeka 6 spotkań pełnych emocji.
Po wygranej w cuglach w ramach 1/16 finału Mistrzostw Polski bialskich juniorów czekają kolejne wyzwania. W dniach 13-15 kwietnia szczypiorniści Olimpii nie mieli sobie równych, kończąc każdy mecz wysoką przewagą. Tym razem przeciwnicy będą bardziej wymagający.

Turniej odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia w hali sportowej SP nr 3 im Marii Konopnickiej przy ulicy Sportowej 7. Poza bialczanami, wezmą w nim udział zespoły: SKF Wisła I Płock, KS „Szczypiorniak” Olsztyn II oraz MKS Poznań . Drużyny zagrają w systemie każdy z każdym.

W piątek o 16 rozegranie zostanie mecz Wisły Płock z drużyną KS Olsztyn II. O 17.15 nastąpi oficjalne otwarcie turnieju. Na 18 zaplanowano mecz UKS Olimpii i MKS Poznania.

W sobotę o godzinie 9 turniej rozpocznie meczem MKS Poznań z Wisłą Płock. O 11 UKS Olimpia zagra z drużyną z Olsztyna.

Niedzielne mecze rozpocznie starcie KS Olsztyn II i MKS Poznań o godz. 10. W samo południe UKS Olimpia zagra z Wisłą Płock. O 13.30 nastąpi ogłoszenie wyników oraz oficjalne zakończenie turnieju

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *