Oliwia Gylys nową Miss AWF

DSC_5095

Już wiemy kto zdobył tytuł Miss AWF 2018. Podczas gali, spośród dziesięciu kandydatek, wyłoniono najpiękniejszą studentkę.

Dzisiaj (22 marca) podczas Wielkiej Gali Miss AWF wyłoniono najpiękniejsze kandydatki, a zarazem studentki Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Dziesięć ochotniczek stanęło do walki o miano najpiękniejszej. Kandydatki zaprezentowały się przed jury i publicznością. Zaraz po nich, sceną zawładnął pokaz fitness, który rozgrzał widzów. Energii stało się zadość, kiedy na wybiegu pojawiły się kandydatki w układzie dancehall.

Miłym przerywnikiem muzycznym okazał się krótki koncert zespołu „Na Dachu”. Publiczność domagała się bisu, lecz konkurs nieubłaganie zmierzał ku końcowi.

Biała suknia i welon to marzenie większości kobiet, ale też zmora niektórych mężczyzn. Kandydatki na miss miały dzisiaj okazję pokazać się w sukniach ślubnych uszytych przez Reda Atelier.

Zaraz po pokazie sukni ślubnych, widzowie mieli okazję posłuchania utworów w wykonaniu Imigranda. Jest to raper, który być może wystąpi na tegorocznych juwenaliach. Po nim, w utworze „Don`t be so shy” zaprezentowała się Michalina Juszczyk.

Puliczność także miała okazję coś wygrać. Organizatorzy gali przygotowali dla nich konkursy, w których można było zdobyć karnety na siłownię czy też bilety do kina. Część zwyciężców wyłoniło losowanie. Kilku z nich walczyło o nagrody poprzez najciekawsze selfie lub komentarz na facebooku.

Nie da się ukryć, że ta chwila była długo wyczekiwana przez męską część publiczności. Kandydatki zaprezentowały się na wybiegu w bikini.

Chwilę po pokazie, by nieco ostudzić emocje, w jazzowym układzie wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Podlasie. Ta formacja jest chlubą uczelni. Są znani nie tylko w regionie, ale także na arenie międzynarodowej.

Gala zbliżała się do końca. Organizatorzy pokazali ciężką pracę uczestniczek i organizatorów uwiecznioną na filmie. Wiele ciepłych słów trafiło od przewodniczącej samorządu AWF do kandydatek, organizatorów, uczniów, sponsorów i publiczności. Przyszedł jednak czas na ostatni pokaz w sukniach wieczorowych.

Miano „Miss AWF 2018” zdobyła Oliwia Gylys. Otrzymała bon o wartości tysiąca złotych na zaprojektowanie i uszycie suknie w Reda Atelier, voucher o wartości 500 złotych od jubilera Niewęgłowskiego, srebrną bransoletkę ufundowaną przez Centrum Kształcenia Żak, statuetkę od PK Media, trzymiesięczny karnet open do Gym House, wejściówkę do Cinema 3D, kwiaty od kwiaciarni Anna oraz gadżety od AWF. Pierwszą wicemiss została Marlena Jastrzębska, która otrzymała także tytuł miss publiczności. Paulina Syga zyskała tytuł drugiej wicemiss. Tegoroczną miss foto została Edyta CydejkoDagmara Baranowska podbiła za to internet. Dzięki temu otrzymała tytuł miss internetu i bon na tablet ufundowany przez portal Biała24. Nie obyło się bez wyboru kandydatki z najpiękniejszymi włosami. Została nią Maria Kowalczyk.

Już niebawem na portalu pojawi się galeriia oraz wideo z tegorocznych wyborów miss AWF.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *