One Life Festival (dzień 1)

DSC_8420
fot. Monika Chodzińska

Szósta edycja One Life Festival za nami. Główną ideą tego wydarzenia za każdym razem jest przede wszystkim pomoc. Na festiwalowej scenie co roku pojawiają się różnorodni artyści, którzy grają charytatywnie, a pieniądze ze sprzedanych biletów przeznaczane są potrzebującym.

W tym roku zebrane środki powędrowały do dwóch niespokrewnionych ze sobą chłopców: 4-letniego Bartka Hryniewicza i rocznego skrajnego wcześniaka Kuby Kurkowskiego. Kuba cierpi na nadciśnienie płucne, przewlekłą niewydolność oddechową oraz dysplazję oskrzelowo-płucną.

Bartek (także wcześniak) walczy z obustronnym niedosłuchem, dysplazją oskrzelowo-płucną i opóźnionym rozwojem psychoruchowym. Dochody z biletów pokryją koszty rehabilitacji jak i wydatki związane z pielęgnacją. Dzięki organizacji wydarzenia udało się zebrać dokładnie 9024,07 zł.

Podczas dwudniowego wydarzenia (7 i 8 września) na scenie bialskiego klubu zagościli tacy artyści jak Sughar & Wawson, RAU, Hades, Kali, Górny, Szopeen, Rosalie., ekipa WCK, Włodi. Imprezę uświetniali znakomici DJ’e – Punchline, Nusz i Ray. Festiwal poprowadził Jakub Flint.

ZOBACZ TAKŻE: Fotorelacja z 2. dnia imprezy

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *