One Life Festival niebawem

belka olf 2018
materiał prasowy organizatora*

Wkrótce odbędzie się szósta edycję muzycznego festiwalu. Pojawią się tam dwie sceny. Będzie można się bawić zarówno na świeżym powietrzu, jak i w budynku.

7 i 8 września w klubie Gramofon w Białej Podlaskiej odbędzie się szósta edycja One Life Festival. Poprowadzi ją FLINT. Atmosferę na głównej scenie rozgrzeją tacy artyści jak: RAU, Kali, Syghar&Wawson, Hades, Górny (piątek), Rosalie, WCK, Włodi, Szopeen (sobota). Główna scena stanie na klubowym patio połączonym z parkingiem. Druga, mniejsza znajdzie się w dolnej sali klubu.

Pieniądze z zakupu biletów zostaną przekazane dwóm, niespokrewnionym chłopcom: 4-letniemu Bartkowi Hryniewiczowi oraz rocznemu skrajnemu wcześniakowi Kubie Kurkowskiemu. Kuba cierpi na nadciśnienie płucne, przewlekłą niewydolność oddechową oraz dysplazję oskrzelowo-płucną. Bartek (także wcześniak) walczy z obustronnym niedosłuchem, dysplazją oskrzelowo-płucną i opóźnionym rozwojem psychoruchowym. Dochody z biletów pokryją koszty rehabilitacji jak i wydatki związane z pielęgnacją.

Bilety będą dostępne w klubie Gramofon i Gastrofazie przy placu Rubina i w sklepie Trzaski Vinyl Shop przy ul. Warszawskiej 6. Pierwsza pula biletów dostępna od 30 lipca do 12 sierpnia lub do wyczerpania zapasów w cenie – 15 zł/dzień, 25 zł/dwa dni. Druga pula biletów dostępna od 13 sierpnia do 6 września lub do wyczerpania zapasów w cenie – 20 zł/dzień, 30 zł/dwa dni, natomiast trzecia pula biletów dostępna wyłącznie na bramce w cenie 25 zł/dzień (pod warunkiem niewyprzedania wszystkich miejsc).

Więcej informacji pod linkiem.

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *