Opowiedzą o biznesie. Pomogą też opanować sztukę autoprezentacji

Opowiedzą o biznesie. Pomogą też opanować sztukę autoprezentacji 16

Niebawem w Białej Podlaskiej odbędzie się kolejne bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z cyklu „Biznes Lubelskie 2018”. Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. tematy autoprezentacji, walki z konkurencją i upory w dążeniu do celu.

Kolejne spotkanie „Biznes Lubelskie” odbędzie się 4 października o godzinie 16.30 w hotelu Dukat w Białej Podlaskiej. Prelegenci, którzy udzielą porad przedsiębiorcom to szefowie lubelskich firm, którzy eksportują swoje towary na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Dziennikarze zdradzą słuchaczom jak rozmawiać z mediami i promować swój biznes.

O tym, jak osiągnąć sukces w biznesie opowie Grzegorz Gruza, wiceprezes spółki Bon Appetit. Piotr Kuśmierzak, dziennikarz Polsat News podpowie, jak najlepiej zaprezentować się podczas publicznych wystąpień w biznesie oraz w rozmowie przed kamerą. Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego opowiedzą o wsparciu działalności firm w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych i tłumaczeń. Spotkanie zakończy się networkingiem i kolacją. Będzie to okazja do wymiany doświadczeń, dyskusji i wzajemnego poznania się uczestników.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązuje jednak rejestracja, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zarejestrować się można poprzez formularz na stronie internetowej.

Formularz zgłoszeniowy

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *