Opublikują wyniki naboru do przedszkoli

Opublikują wyniki naboru do przedszkoli 16

Listy dzieci, które zakwalifikowały się bądź nie do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021 zostanie opublikowana 7 kwietnia  o godz. 13.00. Znajdzie się ona również na stronach internetowych wyżej wymienionych placówkach.

Rodzice również otrzymają informację na adres e-mail podany podczas rejestracji dziecka w systemie elektronicznym o jego zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej. Sprawdzenie listy jest również możliwe po wcześniejszym zalogowaniu rodzica w systemie rekrutacji dzieci.

W przypadku przyznania miejsca Państwa dziecka w placówce, należy zalogować się na konto: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bialapodlaska [1] i wykonać operację „Potwierdź wolę” do 15 kwietnia, do godziny 15:00.

Pisemne oświadczenie woli będzie można dostarczyć po odwieszeniu zajęć w przedszkolach. W dniu 17 kwietnia 2020 r. na stronach internetowych przedszkoli i szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi zostaną opublikowane listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych.

W razie jakichkolwiek pytań czy trudności, Urząd Miasta zachęca  do kontaktu telefonicznego z przedszkolem lub szkołą podstawową z oddziałami przedszkolnym.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *