Opuszcza szeregi PO, zapisał się do Stowarzyszenia

Opuszcza szeregi PO, zapisał się do Stowarzyszenia 15
fot. Marzej na prezydenta

Marcin Izdebski, dotychczasowy radny Platformy Obywatelskiej rozstał się z partią. Zasila szeregi Białej Samorządowej, prowadzonej przez Bogusława Broniewicza.

Do wyborów samorządowych jeszcze pół roku, a lokalna scena polityczna zaczyna się zmieniać. Marcin Izdebski, radny miasta Biała Podlaska, który należał do Platformy Obywatelskiej na facebookowym profilu „Marzej na prezydenta” poinformował o rozstaniu z partią. Po kilkunastu latach staje się bezpartyjnym. Zasila szeregi Stowarzyszenia Biała Samorządowa.

W minionym tygodniu Izdebski już reprezentował Stowarzyszenie na konwencji Bezpartyjnych.

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. i ma z tego tytułu ponad 120tys rocznie przychodu…. i jeździ na wycieczki na które Janusz z Grażyną nigdy nie pojedzie w czym problem ????

  1. Przecież każdy wiedział że tak się stanie. Przecież ten Pan jest popychadlem Broniewicza. Czekał tylko na dobry moment. Biała Samorządowa klub adoracji broniewicza. PiS i Stefaniuk to największe zło ale broniewicz jeszcze gorzej. Najbardziej potrafi skłócać ludzi. A spróbuj powiedziedz że w czymś się z nim niezgadzasz. Zaczyna się horror…..

    1. żeby być popychadłem to trzeba też jakoś się postarać i zaistnieć. Sami wybraliście dyzmę na prezia więc skąd teraz taki lament ???

  2. Zmieniają się partie, orientacje, a on lubi być radnym. Czas więc być bezpartyjnym, lecz Boguś to karta bita i zdarta od częstego tasowania.

  3. Ciekawe co zamawia? Jeśli to było za czasów PO to pewnie ośmiorniczki, bo jak obecnie to pewnie placki ziemniaczane z kwaśną śmietaną, do tego sok z buraków, a zupa pomidorowa na rosole z wczoraj. Smacznego.