Osobówka „wyleciała” z drogi i ścięła dwa drzewa

Osobówka "wyleciała" z drogi i ścięła dwa drzewa 16

Samochodem podróżowały trzy osoby. Po dachowaniu auta jeden z pasażerów nie mógł się wydostać na zewnątrz. Siła uderzenia musiała być ogromna. Kierowca  niemal zrównał z ziemią rosnące na poboczu drzewa.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (18 marca) o godzinie 17.15 w miejscowości Kolonia Ossówka (gm. Leśna Podlaska). Okazało się, że dachował tam samochód osobowy marki Geely Emgrand na ukraińskich tablicach rejestracyjnych.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autem 64-letni obywatel Ukrainy podczas manewru wymijania „złapał” pobocze, po czym wracając na jezdnię zjechał na przeciwległy pas ruchu i dachował – wyjaśnia podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy. Obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerki pojazdu. Kierujący autem był trzeźwy.

 

Osobówka "wyleciała" z drogi i ścięła dwa drzewa 17
Osobówka "wyleciała" z drogi i ścięła dwa drzewa 18 Osobówka "wyleciała" z drogi i ścięła dwa drzewa 19   Osobówka "wyleciała" z drogi i ścięła dwa drzewa 20

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Trasa Litwa – Ukraina przez Polskę. Ukraińcy jeżdżą po auta i to co wyprawiają na tej drodze to czasami nie mieści się w głowie. Zero poszanowania przepisów.

  2. Drajwery na LT to jacyś kamikadze często . A co to za drzewo (a ) . Jakiis młodnik , gdyby to było drzewo to inaczej cale to zdarzenie zakończyłoby sie .