Osoby z koronawirusem w gminie Piszczac. Są nowe przypadki w Białej Podlaskiej

Osoby z koronawirusem w gminie Piszczac. Są nowe przypadki w Białej Podlaskiej 16

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na terenie gminy Piszczac przebywa sześć osób zakażonych koronawirusem. Tylko wczoraj przybyły tam cztery przypadki.

– Na terenie województwa lubelskiego mamy siedem nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. : dwóch kobiet w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego (styczność w trakcie ustalania),  kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego (styczność w trakcie ustalania) oraz kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego (styczność z przypadkiem potwierdzonym)  – informuje Katarzyna Link z biura prasowego wojewody lubelskiego. Są to dane podane wczoraj.

Dziś okazuje się, że na terenie miasta i powiatu przybywa zakażonych. – Mamy sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in.  mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z powiatu bialskiego, sposób zakażenia w trakcie ustalania,  kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz kobiety w wieku powyżej 60 lat z Białej Podlaskiej, styczność z przypadkiem potwierdzonym – podkreśla Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Dane statystyczne:
powiat bialski: 12
zakażonych: 7
ozdrowieńców: 5

Biała Podlaska: 18
zakażonych: 10
ozdrowieńców: 8

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Dalej niech chodzą do kościoła i z brudnych rąk plebana biorą opłatek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!