Ośrodek będzie miał własną pracownię rehabilitacji

Ośrodek będzie miał własną pracownię rehabilitacji 16

Już niebawem przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzylesiu (gm. Tuczna) zostanie otwarta Pracownia Rehabilitacji Ruchem. Z tej okazji zaplanowano uroczystość, która zostanie połączona z VI Integracyjnym Festynem Rodzinnym.

Wydarzenie odbędzie się 30 czerwca o godzinie 14 przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Międzylesiu. Tego dnia zarówno na dzieci jak i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji. W programie przewidziane są różnorodne występy, pokazy, rodzinne potyczki, konkursy oraz zabawa taneczna.

Najmłodsi będą mieli okazję szaleć na dmuchanych zjeżdżalniach oraz wziąć udział w zabawach z animatorami i w loterii fantowej. Ponadto w planie są warsztaty artystyczne, malowanie twarzy, bańki mydlane, lody, wata cukrowa oraz popcorn.

Dorośli będą mieli szansę zasięgnąć konsultacji pielęgniarskich (pomiar ciśnienia i cukry, analiza składu ciała) i porozmawiać z trenerem personalnym oraz dietetykiem.

Pracownia Rehabilitacji powstała w ramach projektu „Poprawa dostępności infrastruktury społecznej w Gminie Tuczna”, który został dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego. Jego całkowita wartość to ponad 416 tys. zł. 85 proc. tej kwoty została pokryta z dotacji.

 

Ośrodek będzie miał własną pracownię rehabilitacji 18

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *