Ostatni dzień na pisankę

Ostatni dzień na pisankę 16
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Gminny Ośrodek Kultury organizuje konkurs dla wszystkich mieszkańców gminy na najpiękniejszą pisankę.

Pisanki stanowią bardzo ważny element świątecznych dekoracji. Własnoręczne ich wykonywanie jeszcze do niedawna było tradycją, która obecnie zanika. Właśnie dlatego Gminny Ośrodek Kultury w Leśnej Podlaskiej zachęca mieszkańców gminy do powrotu do tego pogodnego, rodzinnego zwyczaju, będącego doskonałym dopełnieniem przedświątecznych przygotowań.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 14 marca własnoręcznie wykonać dowolną techniką pisankę i dostarczyć ją do Gminnego Ośrodka Kultury w Leśnej Podlaskiej. Zachęcamy do przyłączania się całymi rodzinami – wtedy udział w konkursie i możliwość zdobycia nagrody będzie tylko dodatkiem do radosnego czasu spędzonego w gronie najbliższych podczas pracy.

Ogłoszenie wyników nastąpi 23 marca o 17 w Sali Gminnego Ośrodka Kultury. Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konkursie znajdują się stronie internetowej www.lesnapodlaska.pl.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *