Otarł się o śmierć. Dachował i skasował auto

Otarł się o śmierć. Dachował i skasował auto 16
fot. Info Meteo LU - Biała Podlaska (fb)

Nie wiadomo jeszcze z jakiego powodu osobówka zjechała na pobocze i dachowała. Samochód został całkowicie zniszczony. Służby ustalają szczegóły zdarzenia.

Dzisiaj (17 marca) o godzinie 12 służby zostały powiadomione o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym w Witulinie. Po przybyciu na miejsce okazało się, że Audi leży na dachu. Samochód dachował przed łukiem jezdni.

Na miejsce zadysponowano straż pożarną, pogotowie i policję. Kierowca bez większych obrażeń ciała zdecydował się pozostać na miejscu kolizji.

Służby ustalają przyczyny. Więcej informacji wkrótce.

Udostępnij!

Komentarze: 12

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. A co jeśli kierowca nie jechał szybko? Przecież istnieje prawdopodobieństwo, że po prostu mogło mu się coś zepsuć w czasie jazdy. Wszyscy po przeczytaniu tego artykułu stawiacie tezę „jechał za szybko”. Jest to błędne zachowanie, bo nie wiecie co mogło być faktyczną przyczyną wypadku. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla kierowcy c4.

      1. Byłeś świadkiem tego nieszczęsnego zdarzenia że tak piszesz? Może i „mojtało” nim ale nie wykluczajmy też innych przyczyn wypadku niż nieopanowanie samochodu podczas szybkiej jazdy. Tak jak osoba pisała wcześniej mogło się coś zepsuć co byłoby mniejszym prawdopodobieństwem ale jednak. Najważniejsze jest to że kierowcy nic poważnego się nie stało.

  2. w sobote rano ogladalem tvp info i pan podisp. apelował o rozważna jazde w zwiazku z tym iz bedzie ladna pogoda i ludziom puszcza wodze fantazji no i prosze na efekty nie trzeba dlugo czekac w ciagu weekendu i disiaj i le tych zdarzen . ludzie opanujcie sie i wiecej myslenia !

  3. Znam kierowcę. Pędzi jak struś pędziwiatr po 200 km/h. Dobrze, że nikogo nie zabił. Może wyciągnie z tego lekcję. Poza tym to nie Audi C4 tylko S4 4.2.