Otwierają Galerię Sztuki Dziecka. Będą tam „pikselowe” obrazy

Otwierają Galerię Sztuki Dziecka. Będą tam "pikselowe" obrazy 16

Galerii Sztuki Dziecka to jedyne takie miejsce w regionie. Wkrótce nastąpi uroczyste otwarcie i prezentacja prac młodych artystów.

We wtorek (25 lutego) o godzinie 16 odbędzie się uroczyste otwarcie Galerii Sztuki Dziecka. Będzie ona funkcjonowała w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ulicy Warszawskiej 11. Miejsce to przeznaczone jest do prezentacji dzieł sztuk plastycznych bialskich dzieci i młodzieży.

Galerię utworzono w celu prezentacji promocji sztuki najmłodszych oraz edukacji artystycznej. Na wystawie inaugurującej otwarcie Galerii Sztuki Dziecka zostaną zaprezentowane prace młodych uczestników zajęć z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”, działającej przy z Bialskim Centrum Kultury. W marcu w galerii odbędą się Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne dla dzieci i młodzieży z Józefem Wilkoniem, artystą, malarzem i rzeźbiarzem, który jest uznanym na całym świecie ilustratorem.

Organizatorzy zachęcają do pobrania na swój telefon aplikacji do skanowania kodów QR. Jest to związane z niespodzianką dla uczestników otwarcia.

Otwierają Galerię Sztuki Dziecka. Będą tam "pikselowe" obrazy 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *