Palił się magazyn ze słomą. Na miejscu strażacy walczyli z ogniem (FOTO)

Palił się magazyn ze słomą. Na miejscu strażacy walczyli z ogniem (FOTO) 15

Doszło do pożaru magazynu z belami słomy. To nie była łatwa akcja dla strażaków. Na miejscu było dziesięć jednostek straży pożarnej.

Około godziny 17.50 strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w Terespolu przy ulicy Wspólnej. Ogień zajął niemalże cały magazyn wraz ze znajdującymi się w nim belami słomy. Spaliły się również ubrania i zboże przechowywane w tym budynku. Wnętrze magazynu zostało całkowicie spalone. Na miejscu z żywiołem walczyli nie tylko zawodowi strażacy z Małaszewicz, ale także ochotnicy z Terespola, Nepli, Chotyłowa,Piszczaca, Zalesia, Dobrynia Dużego, Krzyczewa i Koroszczyna.

Aktualizacja (5 lutego):
W czasie pożaru spłonęło 350 bel słomy, 15 ton mieszanki zbożowej oraz 25 worków z odzieżą używaną. Pokrzywdzeni z gminy Janów Podlaski i Terespol oszacowali straty na ponad 21 tys. zł. Przyczyny tego pożaru nadal pozostają nieustalone.

Palił się magazyn ze słomą. Na miejscu strażacy walczyli z ogniem (FOTO) 16Palił się magazyn ze słomą. Na miejscu strażacy walczyli z ogniem (FOTO) 17Palił się magazyn ze słomą. Na miejscu strażacy walczyli z ogniem (FOTO) 18

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *