Pamiętali o nauczycielach. Przygotowali przedstawienie

IMG_20191014_100538
fot. nadesłane

Święto Komisji Edukacji Narodowej uczczono również w Połoskach. Była akademia, wiele ciepłych słów oraz rozstrzygnięcie konkursu.

W poniedziałek (14 października) w szkole podstawowej w Połoskach odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przygotowali ją uczniowie klas III – VII. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli, pracowników obsługi i zaproszonych nauczycieli emerytów. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

Głos zabrała także dyrektor szkoły, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Wręczyła nagrody dyrektora i podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie pracowników placówki.

Po akademii ogłoszono wyniki szkolnego konkursu fotograficznego. Uczniowie musieli rozpoznać na dziecięcych fotografiach swoich nauczycieli oraz pracowników szkoły. Czterech uczniów prawidłowo rozpoznało prawie wszystkich nauczycieli, zaś 17 uczniów zostało wicemistrzami.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *