Panie świętowały swój dzień

DSC_9447

Impreza z okazji Dnia Kobiet już na stałe wpisała się w kalendarz gminnych wydarzeń. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

W tym roku Gminny Dzień Kobiet został zorganizowany 4 marca. Impreza odbywała się w sali kolumnowej Urzędu Gminy Piszczac. Prawie setka uczestniczek wydarzenia miała okazję  m.in. obejrzeć spektakl komediowy w wykonaniu uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Piszczacu.

Na scenie zaprezentowali się Cezary Arseniuk, Martyna Błaszczyk, Nikola Melanowicz, Iga Nowaszczuk oraz Julia Owczaruk i Jakub Pacyga. Młodzież w zabawny sposób przedstawiła historię trzyosobowej rodziny i jej perypetii w relacjach z babcią i dziadkiem.

To jednak nie wszystko. Zebranych gości w „Magicznym Programie Komicznym” rozśmieszali Łukasz Grant oraz Piotr „Mozart” Mocarski. Połączenie iluzji z kabaretem rozbawiło publiczność do łez. Najważniejszy element pokazu stanowiły zabawy i interakcje z widzami. Kobiety były zapraszane na scenę i razem z kabareciarzami wykonywały niesamowite sztuczki.

Ponadto panie miały szansę skorzystać z porad przy stoisku kosmetycznym. Dla wszystkich kobiet przygotowano również niespodziankę.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *