Para prezydencka przyjedzie do miasta

Para prezydencka przyjedzie do miasta 16

Głowa państwa pojawi się w Białej Podlaskiej w towarzystwie swojej małżonki. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wezmą udział w inauguracji Dni Miasta i pikniku rodzinnym.

Już w najbliższy piątek (1 czerwca) o godzinie 13.15 para prezydencka spotka się z mieszkańcami Białej Podlaskiej, a zwłaszcza z tymi najmłodszymi. Tego dnia przypada Dzień Dziecka i z tej okazji zaplanowany jest rodzinny festyn.

– Uważam, że jest to dla nas olbrzymia nobilitacja. Jestem zaszczycony tym, że prezydent po raz kolejny przyjeżdża do Białej Podlaskiej – mówi prezydent Dariusz Stefaniuk. – Myślę, że w Polsce jest niewiele miast, gdzie prezydent w ciągu jednej kadencji bywa kilkukrotnie.

Pierwsza wizyta Andrzeja Dudy w Białej Podlaskiej miała miejsce podczas Narodowego Święta Niepodległości w 2015 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Zbliżają się Dni Miasta. Sprawdź, co się będzie działo

Udostępnij!

Komentarze: 13

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Adrian nawiedza Białą by wspomóc Stefaniuka przed wyborami samorządowymi, a prawda jest taka że to najgorszy prezydent ze wszystkich od obalenia komunizmu. Drogi mamy jak w Bantustanie – dziura na dziurze (po za rondami ku czci funkcjonariuszy PIS) a wszystkie zimy za jego kadencji to rajdy na lodzie (perzepraszam nie wszystkie pierwsza októą zadbał jeszcze poprzedni prezydent była zabrezpieczona ok). I nie są to tylko moje obserwacje wszyscy znajomi którzy wyjechali z Białej i czasami odwiedzają tu swoich bliskich mówią to samo.

    1. Lud wybrał Dyzmę w nadziei na ożywienie gospodarcze oraz wsparcie wujka senatora. A dostali to co było do przewidzenia ….

    2. Tępota umysłowa albo niepamięć, wielce przyćmiła zdroworozsądkowe myślenie, Cóż teraz jednak mamy demokrację i każdy pluć może jak chce, kiedy chce, co chce i gdzie chce i nikt nikogo nie wsadza i gęby nie ucisza w porównaniu z POprzednikami…

      1. Co do pamięci ..pooglądaj sobie google streetviu sprzed paru lat…jak miasto teraz spsiało. Cztery lata i trzy ronda , żenada. Te „piękne” ruiny na Placu Wolności i okolicach i kopmletny brak inwestycji pro rozwojowych.Mieszkanie plus – żenada. Co ono daje pozostałym tysiącom mieszkańców? Gdzie ci ludzie -z tych mieszkań -mają pracować?

  2. Prezydent Andrzej Duda teraz przyjedzie do naszej miejscowości; będzie zabawa, ale nie zapomnijmy, że dzisiaj piątek – POST – dzisiaj: 1. Piątek miesiąca w Oktawie Bożego Ciała.