Pasażer utknął w pojeździe. Jedna osoba została ranna

1

Do zderzenia doszło na jednym z bialskich skrzyżowań. Strażacy przystąpili do akcji ratunkowej i wydostali z pojazdu poszkodowanego.

Wczoraj (15 grudnia) doszło do zderzenia dwóch osobówek na skrzyżowaniu ul. Piaskowej i Leszczynowej w Białej Podlaskiej. Na miejscu Renault zderzył się z BMW. Zadysponowano tam straż, policję i pogotowie. Okazało się, że w Renaulcie znajduje się jedna osoba. Strażacy pomogli jej wydostać się z uszkodzonego pojazdu. 18-latek został przekazany pod opiekę załogi karetki pogotowia.

Służby zabezpieczyły też miejsce zdarzenia i udrożnili ruch. Straty oszacowano na około 17 tys. zł.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. To jest magiczne skrzyżowanie! Tutaj co drugi przyjezdny traci orientacje kto ma pierwszeństwo?? Kiedyś to nawet sprawdzałem czy żule znaków nie wynieśli na STW… No chyba trzeba będzie tu zrobić wielopoziomowe i ślimaki…. Bo inaczej to znowu zmarnują ten nowy płot co go niedawno wybudowali

    1. Przed chwilą waliliście zęby jak Dzyr z Grodeckim wnioskowali o progi zwalniające na tym skrzyżowaniu lub inne rozwiązanie które spowoduje, że ten nieszczęsny płot przeżyje więcej niż pół roku. Pies ganiał płot, nie czekajmy aż komuś stanie się krzywda.