Passat zderzył się z Audi. Jedna osoba ranna

DSC_4257
8Doszło do wypadku na Alejach Solidarności. Jedna osoba została ranna. Ruch odbywa się wahadłowo.

Dzisiaj 24 czerwca (niedziela) doszło do niebezpiecznego zdarzenia na Alejach Solidarności w Białej Podlaskiej. Zderzyły się dwa samochody osobowe marki VW Passat i Audi A4. Jedna osoba została ranna. Ruch odbywa się wahadłowo.

Jak się później okazało, osoby podróżujące o własnych siłach wyszły z samochodów. Jednej osobie została udzielona pomoc medyczna.

Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w obu samochodach, a także zamknięciu instalacji gazowej w Audi.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. skręcając z solidarności w stronę Terespola nic nie widać czy coś jedzie zasłania znak ze stŻalką . co za mądry to zaprojektował. zrobić rondo lub światła . co tydzień tam wypadek

    1. Wyjazd z Solidarności i Sitnickiej to jest jakieś grube nieporozumienie, nawet nie chce wiedzieć kto takie rzeczy zatwierdza, ale raczej nie życzy on zbyt dobrze bialczanom i musiał być pijany. Ale kij tam i tak nie ma tragedii już ogólnie, bo jeszcze 10-15 lat temu to całe miasto było jakimś komunikacyjnym nieporozumieniem.