PEC podłącza nową inwestycję. Będzie przerwa w dostawie energii

PEC podłącza nową inwestycję. Będzie przerwa w dostawie energii 16

Bialski PEC planuje niebawem włączenie do sieci nowo budowanej ciepłowni na biomasę. Mieszkańcy muszą nastawić się na przerwę w dostawie energii cieplnej.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Białej Podlaskiej włącza do miejskiej sieci ciepłowniczej ciepłownie na biomasę. W tym czasie, konieczne będzie wstrzymanie dostawy energii cieplnej. Początek przerwy w dostawie zaplanowano na północ 21 sierpnia. Ma potrwać do godziny 23.30 22 sierpnia.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. 22 sierpnia to „szanowny zarząd” pec ma wezwanie do sądu na przesłuchanie w sprawie niezasadnego zwolnienia pracownika…

  2. 22 sierpnia to „szanowny zarząd” pec ma wezwanie do sądu na przesłuchanie w sprawie niezasadnego zwolnienia pracownika…

  3. Pawełku, Pawełku żalisz się? Tatuś nowej pracy nie załatwił, przecież to kierowca wicemarszałka, jeszcze z czasów prezydentury w naszej Białej. Zapewne po turystyce i rekreacji chciałeś zrobić karierę jak obecny zastępca dyrektora szpitala. Nie wyszło, jak przykro. Nie skamlaj, bądź mężczyzną. Twój tatuś jako trzeci prezydent zachowywał się jak prostak w stosunku do pracowników urzędu, nie szanował ludzi. A Ty wylewasz krokodyle łzy.