Pędził między domami prawie 130 km na godzinę

Pędził między domami prawie 130 km na godzinę 16

Za nami kolejny długi weekend, podczas którego policjanci bialskiej drogówki zatrzymali uprawnienia czterem kierowcom. We wszystkich przypadkach powodem było przekroczenie dozwolonej w terenie zabudowanym prędkości o ponad 50 km/h. Rekordzistą okazał się 39-latek, który jechał z prędkością 129 km/h.

– W ciągu trzech dni mundurowi zatrzymali uprawnienia czterem kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. We wszystkich przypadkach popełnione wykroczenie zarejestrował na krajowej dwójce policyjny videorejestrator. W minioną sobotę około godz. 9:30 na drodze K-2 w miejscowości Tłuściec funkcjonariusze zatrzymali osobowego opla. Za kierownicą auta siedział 40-letni mieszkaniec Siedlec. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 66 km/h – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Natomiast w niedzielę mundurowi zatrzymali trzech amatorów szybkiej jazdy. Po godz. 7 w miejscowości Rogoźniczka funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej audi. Siedzący za kółkiem 27-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 53 km.

Niechlubnym rekordzistą okazał się 39- letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna zatrzymany został przed godz. 9 w miejscowości Tłuściec. Kierowca jechał w terenie zabudowanym 129 km/h, dozwoloną prędkość przekraczając o 79 km.Tuż po godzinie 16 w miejscowości Żabce policjanci zauważyli samochód osobowy marki Mercedes. Siedzący za kółkiem 46-letni obywatel Białorusi przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 69 km.

Za popełnione wykroczenia mężczyźni ukarani zostali mandatami oraz punktami karnymi. Kierowcy stracili również uprawnienia na okres 3 miesięcy.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. BRAWO POLICJA !!! 🙂 OBY WIĘCEJ KONTROLI. DUŻO KIEROWCÓW ŁAMIE PRZEPISY NA TRASIE KONSTANTYNÓW- ŁUKÓW- SIEDLCE . JEŻDŻĄ JAK WARIATY !!!

  2. Konstantynów przez Łuków do Siedlec ??? Chyba że jakiś inny Konstantynów ??? Tak to chyba tylko mleczarnia kluczy po drogach . Weź no sprostuj.

  3. Trzeba być dzbanem, żeby w dobie smartfonów dać się łapać.
    Tłuściec, to miejscowość typowo monitorowana, by nabijać budżet. Chodniki dla pieszych, przejścia, brak wypadków a ograniczenia do 50