Perełki Podlasia. Młodzi wokaliści zachwycili w talent show

Perełki Podlasia. Młodzi wokaliści zachwycili w talent show 15

Każdy z trenerów pod swoje skrzydła weźmie piętnaścioro młodych talentów. Już wiemy, że wśród nich znaleźli się artyści z naszego miasta.

Zasady „The Voice Kids” są niemal takie same jak w dobrze znanym większości talent show – „The Voice of Poland”. Za nami już czwarta część tzw. przesłuchań w ciemno, a w nich mieli szansę wystąpić artyści właśnie z naszego regionu. Na scenie zamiast dorosłych wokalistów pojawiły się dzieci w wieku od 8 do 15 lat.

W minioną sobotę na antenie TVP 2 można było zobaczyć zmagania artystów z całego Podlasia, a wśród nich – dwójka młodych talentów z Białej Podlaskiej. Jako pierwszy na scenę wyszedł trzynastoletni Bartek Peszuk. Śpiewa odkąd skończył rok, a od trzech lat uczy się gry na pianinie. Zdradził, że w przyszłości marzy mu się praca jak instruktor, który swoim zaangażowaniem i miłością do muzyki będzie zarażać swoich przyszłych uczniów.

Bartek zauroczył trenerów swoim wykonaniem piosenki „You rise me up” Josha Grobana, do której za prośbą trenerów robił dwa podejścia, bowiem jak sam ocenił, za pierwszym razem dał z siebie jedynie 60 procent możliwości. – Pokazałeś tyle emocji, niektóre techniczne aspekty można dopracować, ale wchodząc drugi raz w tą samą sytuację potrafisz być jeszcze lepszy – mówił Tomson, jeden z trenerów The Voice Kids.

Choć członkowie zespołu Afromental – Tomson i Baron zacięcie walczyli, by to własnie ich wybrał Bartek, ten jednak stwierdził, że jego marzeniem było, by śpiewać u boku Edyty Górniak.Perełki Podlasia. Młodzi wokaliści zachwycili w talent show 16

Drugą niezwykle utalentowaną osobą, jaka pojawiła się na scenie była Zuzia Janik. Śpiew nie jest jej jedynym zainteresowaniem. Dziewczynka również gra na klarnecie i tańczy. Młoda artystka wykonała utwór Katy Perry „Unconditionally”. Bez wątpienia był to jednej z najlepszych występów tego odcinka. Trójka trenerów odwróciła się niemal w tym samym momencie. Zuzia również miała dwukrotną szansę, by pokazać na co ją stać. Wykonała dodatkowo utwór „Hurt” Christiny Aguilery, do którego ochoczo dołączył Dawid Kwiatkowski. Występ młodej artystki wywołał żywą dyskusję.

– Powiedz nam szczerze, czy to jest jakiś playback? Czy nagranie? To jest niemożliwe, że ty tak śpiewasz – mówiła z uśmiechem Edyta Górniak. – To jest niemożliwe jaki ty masz głos. Czy ty jesteś jakimś małym geniuszem? – dodała.

– Każdy kolejny dźwięk był dla mnie ucztą. I w pierwszej piosence i w drugiej wszystko było perfekcyjne. Śpiewasz bardzo swobodnie, trafiasz w każdy dźwięk. Teraz musisz trafić do mojej drużyny – skomentował Dawid Kwiatkowski.

– Słuchałam różnych wykonań programu The Voice Kids i zastanawiałam się, czy my będziemy mieli taki poziom , by potem, gdy ktoś będzie to oglądał pomiędzy innymi wykonaniami na świecie , to czy my się w jakiś sposób wyróżnimy . Ty jesteś gwarancją na to, że się wyróżnimy i bardzo Ci za to dziękuję – mówiła Edyta Górniak.

Ostatecznie Zuzia zdecydowała, że chce być w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Mają za sobą już nawet swój pierwszy duet.

Perełki Podlasia. Młodzi wokaliści zachwycili w talent show 17

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *